کد خبر: 1073252 A

طبق آخرین آمار؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: طبق آخرین رنگ‌بندی اعلام شده از طرف وزارت بهداشت، در خوزستان ۳ شهرستان در وضعیت قرمز، ۱۳ شهرستان زرد و ۱۰ شهرستان در وضعیت زرد کرونایی قرار گرفتند.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم‌ پزشکی اهواز، فرهاد ابول‌ نژادیان اظهار کرد: بر اساس آخرین رنگ‌بندی اعلام شده از طرف وزارت بهداشت، خوشبختانه تنها ۳ شهرستان اهواز، شوش و ایذه در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفتند.

وی افزود: امیدواریم با تداوم رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، روند کاهشی بیماران ادامه داشته باشد و تمام شهرهای استان از وضعیت قرمز خارج شوند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: به این ترتیب طبق آخرین آمار سه شهرستان (ایذه، اهواز و شوش) در وضعیت قرمز، ۱۳ شهرستان (اندیمشک، دزفول، لالی، مسجدسلیمان، بهبهان، بندر ماهشهر، شوشتر، باغملک، رامهرمز، شادگان، آبادان، خرمشهر و امیدیه) در وضعیت نارنجی و ۱۰ شهرستان (اندیکا، گتوند، هفتکل، باوی، حمیدیه، هویزه، دشت آزادگان، آغاجاری، هندیجان و رامشیر) در وضعیت زرد قرار دارند.

ابول نژادیان در پایان از مردم خواست تا خریدهای یک هفته منتهی به عید فطر را به زمان دیگری موکول کنند و اضافه کرد: تبریک عید و دید و بازدیدها را به‌صورت مجازی و تلفنی انجام دهید چراکه در صورت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی، شهرها دوباره در وضعیت قرمز قرار خواهند گرفت و کنترل بیماری سخت‌تر خواهد شد.

دانشگاه علوم پزشکی اهواز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر