کد خبر: 1070400 A

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی خوزستان از تعلیق مجوز فعالیت بند (ب) دو دفتر خدمات مسافرتی استان بنا به رأی اعضای کمیته فنی نظارت بر تأسیس و فعالیت دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری خبر داد.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان، غلام شجاعی امروز شنبه ۱۱ اردیبهشت‌ماه اظهار کرد: اعضای کمیته فنی استان، به استناد ماده ۳۱ آئین‌نامه نظارت بر تأسیس و فعالیت دفاتر خدمات مسافرت هوایی، سیاحتی و زیارتی کشور، فعالیت بند (ب) دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری "جندی‌شاپور" به مدیریت محمدصادق احمدپور واقع در شهرستان اهواز و "همراه ستاره" به مدیریت مریم ستاره در شهرستان اندیمشک را به علت عدم رفع نواقص آئین‌نامه‌ای به مدت یک ماه از اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰ تعلیق کردند.

وی تصریح کرد: به استناد ماده ۱۹ همین آئین‌نامه، این دفاتر طی مدت تعلیق، ضمن خودداری از قبول تعهدهای جدید، مجاز به انجام تبلیغات و فروش نیز نیستند و فقط باید به تعهدات پیشین خود عمل و نسبت به رعایت ضوابط ابلاغی و رفع نواقص پیش‌گفته حداکثر در مدت زمان یادشده اقدام کند.

 سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی خوزستان بیان کرد: شروع به کار دوباره آن دفتر مشروط به رعایت کامل مفاد آئین‌نامه‌ای و صدور گواهی این اداره کل است و اگر به موارد فوق توجه نشود براساس ضوابط و مقررات نسبت به ابطال مجوز بند "ب" دفتر اقدام خواهد شد.

 شجاعیخاطرنشان کرد: کمیسیون فنی نظارت بر عملکرد و فعالیت دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان به‌صورت متناوب و حسب مورد در طول سال برگزار می‌شود.

وی در پایان از کسانی که شکایت یا نارضایتی‌ای نسبت به دفاتر و شرکت‌های خدمات مسافرتی و گردشگری استان خوزستان دارند خواست تا آن را از طریق شماره ۵-۳۵۵۳۰۳۸۱-۰۶۱ یا به‌صورت حضوری و مکتوب به‌منظور رسیدگی به معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اعلام کنند.

میراث فرهنگی خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر