کد خبر: 1069640 A

فرماندار اهواز اعلام کرد:

فرماندار و رییس حوزه انتخابیه اهواز با اشاره به ابلاغ نتیجه بررسی صلاحیت ها به داوطلبان گفت:۱۱۱ داوطلب عضویت در انتخابات شوراهای اسلامی کلانشهر اهواز و شهر الهایی در هیات اجرایی و هیات نظارت شهرستان به علت نواقص مدارک و عدم صلاحیت، رد صلاحیت شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، جمال عالمی نیسی امروز چهارشنبه هشتم اردیبهشت ماه، با بیان اینکه ثبت نام نهایی ۷۶۷ نفر برای عضویت در انتخابات شوراهای اسلامی کلانشهر اهواز و شهر الهایی انجام شده بود، افزود: از این تعداد ۷۴۵ داوطلب برای شورای کلانشهر اهواز و ۲۲ داوطلب برای شهر الهایی ثبت نام کردند.

وی ادامه داد: ۲۵ داوطلب از حضور در انتخابات شوراهای اسلامی اهواز و الهایی انصراف دادند، که از این تعداد ۲۳ داوطلب مربوط به اهواز و ۲ داوطلب مربوط به الهایی است.

عالمی نیسی گفت: ۲۸ داوطلب عضویت در شوراهای اسلامی اهواز و الهایی در هیات اجرایی و ۸۳ نفر در هیات نظارت به علت نواقص مدارک و عدم صلاحیت،رد صلاحیت شدند.

فرماندار اهواز با بیان اینکه در مجموع ۶۳۱ داوطلب عضویت درشوراهای اسلامی کلانشهر اهواز و شهرالهایی تایید صلاحیت شدند، افزود:نتیجه صلاحیت یا رد صلاحیت داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی کلانشهر اهواز و شهر الهایی از صبح امروز هشتم اردیبهشت ماه در فرمانداری به داوطلبان ابلاغ شد.

عالمی نیسی در پایان گفت: داوطلبان در صورت داشتن اعتراض به رد صلاحیت، از فردا نهم تا دوازدهم اردیبهشت (به مدت چهار روز) مراتب اعتراض خود را به هیات نظارت بر انتخابات استان خوزستان به آدرس ( جنب سامد استانداری وایستگاه آتش نشانی، روبروی جمعیت هلال احمر اهواز) اعلام نمایند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهواز، انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی همزمان با سیزدهمین دوره ریاست جمهوری در روز جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می شود.

 

فرمانداری اهواز انتخابات شورای شهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر