کد خبر: 1066206 A

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان، از عملیات انتقال تجهیزات آب‌رسانی توسط یک فروند بالگرد به "روستای ٱرزو" از توابع شهرستان باغملک خبر داد.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر استان خوزستان، علی خدادادی با اعلام خبر عملیات انتقال هوایی تجهیزات و لوله‌های طرح آب‌رسانی به منطقه العبور ٱرزو از توابع بخش مرکزی شهرستان باغملک، اظهار داشت: اهالی این روستا با توجه به صعب‌العبور بودن مسیر دسترسی آن مدت مدیدی است که از استفاده آب آشامیدنی بهداشتی محروم مانده‌اند و به دلایل مختلفی آب‌رسانی به این منطقه با مشکلاتی مواجه شده و این کار بر زمین مانده بود.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان خوزستان افزود با پیگیری‌های چند جانبه صورت گرفته از سوی اهالی روستا، نماینده مردم شریف شهرستان‌های ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی و مجموعه جمعیت هلال‌احمر شهرستان باغملک و پس از ارزیابی‌ها و بررسی‌های کارشناسی تیم امداد هوایی معاونت امداد و نجات برنامه‌ریزی‌های لازم جهت هلی برد تجهیزات، لوله‌ها و لوازم آب‌رسانی به روستای ٱرزو صورت پذیرفت.

وی در ادامه افزود:  با هدف ارائه خدمتی دل‌نشین به اهالی مناطق محروم و کم برخوردار، این کار دشوار  ، طی ۲ روز متوالی، با بیش از ۷ سوتی پرواز بالگرد این جمعیت و با تلاش کادر پروازی و اعضای جمعیت هلال‌احمر تحقق یافت.

خدادادی ضمن تقدیر از تلاش همه دست‌اندرکاران و پیگیری‌کنندگان به‌ویژه موسسه خیریه ثامن‌الحجج که این لوله‌ها را تهیه و جهت آب‌رسانی به روستای ٱرزو اهدا نموده‌اند، اظهار امیدواری کرد حال که این سنگ بزرگ و مشکل امکان انتقال تجهیزات مرتفع گردیده است، با تلاش مسئولین و متولیان امر در اسرع وقت این پروژه تکمیل و با نصب لوله‌ها امکان بهره‌مندی اهالی شریف این روستا از آب آشامیدنی بهداشتی میسر شود.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان خوزستان در انتها از همه گروه‌های جهادی دعوت کرد با ورود به این امور در اتمام و ثمر دهی این پروژه نیز نقش ایفا نموده و تسریع ایجاد نماید.

4

 

6

7

جمعیت هلال احمر خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر