کد خبر: 1066113 A

لیگ قهرمانان آسیا؛

دیدار تیم‌های فوتبال فولاد خوزستان و النصر عربستان، دقایقی پیش با نتیجه یک بر یک مساوی به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا از استان خوزستان، سومین دیدار لیگ قهرمانان آسیا از گروه D، امشب از ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه در ورزشگاه مرسول پارک شهر ریاض بین النصر عربستان و فولاد ایران برگزار شد.

هر دو تیم صدرنشین و ۴ امتیازی این گروه، در حالی این مسابقه را آغاز کردند که تیم عربستانی هنوز از شوک ابتلای بازیکنانش به کرونا، رهایی نیافته بود و در طرف دیگر میدان، فولادی قرار داشت که در کمتر از ۱۰ روز، سه بازی سنگین مقابل حریفان خود در حالی برگزار کرده بود، که به دلیل بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتش، امکان تقویت تیم خود بخصوص در خط حمله را نداشت.

نیمه اول این دیدار را می‌توان به دو بخش تقسیم کرد، بخش اول که با تسلط بیشتر فولادی‌ها بر توپ و میدان و حملاتی روی دروازه حریف همراه بود و بخش دوم، شاهد حضور بیشتر و حملاتی توسط النصری ها روی دروازه فولاد بودیم.

این نیمه که بیشتر شاهد درگیری فیزیکی بازیکنان هر دو تیم بودیم، در نهایت گلی در پی نداشت تا دو تیم با نتیجه صفر بر صفر به رختکن بروند.

شروع نیمه دوم، با فشار فولاد روی دروازه حریف همراه بود که این فشار خیلی زود جواب داد و در دقیقه ۵۳، توپ سانتر شده از سمت راست توسط میری تازه به میدان آمده، با دفع ناقص ولید عبدالله دروازه‌بان النصر و برخورد آن به پای عبدالله العمری، به گل اول فولاد تبدیل شد.

در ادامه، النصر سعی به افزایش حملات خود داشت، ولی با پرس از جلوی فولادی‌ها مواجه بود اما این استقامت زیاد طول نکشید و در دقیقه ۶۹ توسط پتروس هافبک برزیلی خود در حالیکه پشت به دروازه فولاد بود، با یک چرخش زیبا و فرستادن توپ به کنج دروازه، به گل تساوی دست یافتند.   

دقایق باقیمانده علیرغم حملات بیشتر النصر، گلی در پی نداشت تا دو تیم در نهایت به همان نتیجه یک‌بریک مساوی رضایت دهند.

در این گروه، النصر و فولاد هر کدام با ۵ امتیاز در رده اول و دوم قرار دارند و السد قطر نیز با ۴ امتیاز در رده سوم جلوتر از تیم الوحدات اردن یک امتیازی قرار گرفته است.

بازیکنان فولاد: محسن فروزان، عارف آغاسی، مهران موسوی، صابر حردانی، وحید حیدریه، زبیر نیک‌نفس (۴۶- محمد میری)، محمد آبشک، فرشاد احمدزاده (۷۷- محمدرضا عباسی)، آیاندا پاتوسی (۷۲- احمد عبدالله زاده)، ساسان انصاری و لوسیانو پریرا (۹۰+۲: صابر حردانی)

 

 

 

لیگ قهرمانان آسیا 2021 فولاد خوزستان و النصر عربستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر