کد خبر: 1065471 A

لیگ قهرمانان آسیا؛

فولاد خوزستان در حالی فردا به دیدار النصر عربستان می رود که در آخرین مرحله تست‌گیری کرونا از اعضای این تیم عربستانی مشخص شد ۹ نفر از آنها مبتلا به کرونا شده‌اند.

به گزارش ایلنا از خوزستان، یوسو سسما مربی تیم فولاد در کنفرانس خبری پیش از دیدار این تیم برابر النصر عربستان، گفت: همانگونه که پیش از این گفته بودم، هیچ تیم دست و پا بسته‌ای در لیگ قهرمانان آسیا وجود ندارد. النصر با شکست السد تیم پرقدرت مسابقات نشان داد که مدعی قهرمانی است، دو هفته از مسابقات می‌گذرد و النصر هم صدر جدول است و این موضوع بی دلیل نیست.

وی افزود: فردا فرصت خوبی برای ما و النصر است و هر کس که برنده شود می‌تواند شانس صعودش را بیشتر کند، به همین دلیل بازی فردا از اهمیت خاصی برخوردار است.

سسما با اشاره به بسته بودن پنجره نقل و انتقالات این تیم، گفت: خیلی بهتر می‌شد اگر می‌توانستیم در نقل و انتقالات بازیکن بخریم و خود را تقویت کنیم اما متاسفانه این امکان وجود نداشت. طبق معمول خیلی با تمرکز کامل وارد زمین خواهیم شد و تمام تلاش خود را خواهیم کرد.، امیدوارم که بتوانیم سه امتیاز بازی فردا را مال خود کنیم.

مربی فولاد افزود: تیم خطرناک النصر که امسال نتوانست در لیگ عربستان نتایج خوبی بگیرد، تمام قدرت و تمرکز خود را برای قهرمانی در آسیا خواهد گذاشت، اکنون مدعی النصر است. تاکنون دو بازی انجام شده و چهار بازی دیگر مانده، هرکس فردا پیروز شود احتمال صعودش بیشتر است.

سسما در باره سرمربی جدید النصر و تغییرات ایجاد شده در این تیم نیز گفت: وقتی سرمربی یک تیم عوض می‌شود بدون شک در تیم تحولاتی ایجاد می‌شود و به بازیکنان شوک وارد می‌گردد که برای پست خود بجنگند. تغییر سرمربی معمولا نتیجه مثبتی دارد که برای النصر اینگونه بوده است چون بازیکنان هیجان بیشتری دارند تا بتوانند خود را به ترکیب اصلی برسانند.

همچنین، ساسان انصاری مهاجم فولاد خوزستان در این کنفرانس، ضمن اشاره به این موضوع که النصر از قدرت های فوتبال آسیا است، بیان کرد: خصوصیت مهم تیم ما این است که همه کنار هم هستیم و قلب‌های ما برای هم می‌تپد.

وی افزود: هدفمان این است که تمام وجودمان را در میدان بگذاریم و تلاش کنیم، تا بعد از بازی فردا و بعد از تمام مسابقات هواداران و مردم ایران و خودمان به تلاش و عملکردمان افتخار کنیم. 

همچنین بر اساس اعلام باشگاه النصر عربستان، برد جونز، دروازه‌بان و ستاره النصر و  همچنین عبدالرحمن العبید، عبدالعزیز العلاوی، اسامه الخلف و فراس البریکان بازیکنان این تیم به دلیل ابتلا به کرونا در دیدار فردا شب مقابل فولاد حضور نخواهند داشت و چهار نفر دیگر از اعضای کادر فنی و اجرایی این تیم نیز مبتلا به کووید ۱۹ شده‌اند.

لازم به ذکر است که فولاد خوزستان در سومین دیدار خود، سه‌شنبه‌شب ۳۱ فروردین‌ماه از ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه مقابل النصر عربستان صدر نشین گروه D به میدان خواهد رفت.

 

 

لیگ قهرمان آسیا فولاد خوزستان و النصر عربستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر