کد خبر: 1061042 A

مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا؛

تیم فولاد خوزستان نماینده ایران در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا، ساعتی پیش موفق شد تیم فوتبال العین امارات را چهار بر صفر شکست داده و به مرحله گروهی این رقابت‌ها صعود کند.

به گزارش ایلنا از خوزستان، این دیدار که از ساعت ۲۰:۲۰ دقیقه امشب ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ در ورزشگاه پرنس فیصل بن فهد شهر ریاض عربستان برگزار شد، با پیروزی پر گل شاگردان جواد نکونام همراه بود.

بازیکنان فولاد در نیمه اول این دیدار، با یک بازی گروهی، توپ و زمین را در اختیار خود گرفتند و حملات پیاپی‌ای را روی دروازه حریف خود داشتند تا اینکه در دقیقه ۴۲، صالح حردانی دفاع پیش کشیده فولاد پاس دریافتی از احمدزاده را با ضربه بغل‌پا به گل اول این دیدار تبدیل کرد تا فولادی‌ها نیمه اول را با پیروزی یک بر صفر به رختکن بروند.

با شروع نیمه دوم این دیدار، فولادی‌ها خیلی زود مزد برتری خود را گرفتند. ابتدا در دقیقه ۴۹ روی ارسال کرنر پاتوسی، لوسیانو پریرا با یک ضربه سر دقیق گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

۶ دقیقه بعد، یعنی در دقیقه ۵۵ روی ارسال ساسان انصاری که از سمت چپ وارد محوطه جریمه العین شده بود، پاتوسی موفق شد گل سوم فولاد را به نام خود ثبت کند.

در ادامه، اماراتی‌ها از لاک دفاعی کمی بیرون آمده و حملات پراکنده‌ای روی دروازه فولاد تدارک دیدند ولی هیچ‌کدام نتیجه‌ای در بر نداشت تا اینکه در دقیقه ۸۴ روی اشتباه خط دفاعی العین، لوسیانو پریرا روی پاس دریافتی از ساسان انصاری، گل چهارم فولاد و دوم خودش را به ثمر رساند.

در نهایت شاگردان جواد نکونام موفق شدند پس از ۹۰ دقیقه تلاش، با نتیجه قاطع ۴ بر صفر حریف اماراتی خود را شکست داده و به مرحله گروهی این رقابت‌ها صعود کنند.

اسامی بازیکنان فولاد خوزستان: محسن فروزان، عارف آقاسی، صالح حردانی (مجتبی نجاریان 78)، مهران موسوی،  مهران درخشان مهر، محمد آبشک (احمد عبدالله زاده 66)، محمد زبیر نیک‌نفس، آیاندا پاتوسی (صابر حردانی 78)، فرشاد احمدزاده (حسین ابراهیمی 78)،  ساسان انصاری،  لوسیانو پریرا (محمد میری 88). سرمربی: جواد نکونام.

خبرنگار: ذوالفقار شریعت

فولاد خوزستان - العین امارات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر