کد خبر: 1053641 A

با کمک خیرین انجام شد؛

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی خوزستان از اهدا ۲۰ سری جهیزیه کامل به نو عروسان تحت حمایت این نهاد در شهرستان بندر امام خمینی خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، جمال شیبه امروز پنج‌شنبه ۲۸ اسفندماه در مراسم اهدای جهیزیه به نوعروسان و لوازم ضروری به مددجویان متأثر از آب‌گرفتگی شهرستان بندر امام خمینی، اظهار کرد: در سال جاری سه هزار و ۲۰۰ سری جهیزیه به نو عروسان تحت حمایت کمیته امداد استان و همچنین لوازم ضروری زندگی به مددجویان و نیازمندان تحت حمایت این نهاد اهدا شده است.

وی با بیان اینکه به ۲۵۵ خانوار از مددجویان تحت حمایت که در جریان آب‌گرفتگی بندر امام دچار خسارت شده بودند لوازم ضروری زندگی اهدا شد، افزود: این اقلام با اعتباری بالغ‌بر ۲۵ میلیارد ریال و با مشارکت خیرین، کمیته امداد و سپاه تأمین شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان گفت: امروز نیز به مناسبت ولادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و روز پاسدار ۲۰ سری جهیزیه کامل به‌صورت نمادین به نو عروسان شهرستان بندر امام خمینی اهدا شد.

وی ادامه داد: سه هزار و ۵۰۰ نفر در بندر امام خمینی به‌صورت عادی و تبصره ۱۴ تحت حمایت کمیته امداد هستند که خدماتی از قبیل بسته معیشتی بهداشتی، درمان، مسکن، تسهیلات کارگشایی و اشتغال دریافت می‌کنند.

حجت‌ الاسلام سید محمد نبی موسوی‌ فرد نیز در این مراسم، عنوان کرد: کمیته امداد ۴۲ سال در خدمت نیازمندان و ضعفای جامعه است و در این مدت خدمات بسیار خوبی در موضوعات مختلف به این قشر از جامعه ارائه داده است.

نماینده ولی‌فقیه در خوزستان با اشاره به سخت شدن شرایط ازدواج، یکی از مباحث ارزشمند کمیته امداد را کمک به ازدواج جوانان تحت حمایت دانست و اضافه کرد: به این‌ منظور با کمک و همراهی خیرین، سپاه، ارتش و دیگر ارگان‌ها تاکنون تعداد زیادی جهیزیه در مناسبت‌های مختلف تقدیم نو عروسان شده است.

وی با اشاره به خسارات وارد شده به مردم بندر امام خمینی در آب‌گرفتگی‌های اخیر، تصریح کرد: قرارگاه امام علی (ع) با حضور در این منطقه به‌طور شبانه‌روزی در حال خدمات‌رسانی و کمک به محرومان این منطقه است.

امام‌جمعه اهواز به اهدای جهیزیه به مددجویان کمیته امداد در شهرستان بندر امام خمینی اشاره کرد و یادآور شد: این اقدام با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری انجام شده که فرمودند به کمک ضعفای جامعه بروید و از آن‌ها دستگیری کنید.

WhatsApp Image 2021-03-18 at 11.48.51 AM

WhatsApp Image 2021-03-18 at 11.48.52 AM(1)

WhatsApp Image 2021-03-18 at 11.48.52 AM

خبرنگار: سروش یوسفی

کمیته امداد امام خمینی خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر