کد خبر: 1052762 A

رئیس مرکز بهداشت اندیمشک خبر داد:

رئیس مرکز بهداشت شهرستان اندیمشک، از تعطیلی و پلمپ ۱۴ واحد صنفی، به دلیل عدم رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی خبر داد.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی مرکز بهداشت و درمان اندیمشک، فریدون کاظمی در توضیح این خبر اظهار کرد: در ۸۰۶ مورد بازرسی صورت گرفته توسط بازرسان این اداره، از هفته گذشته تا امروز تعداد ۱۴ واحد صنفی مختلف به دلیل عدم رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی پلمپ و از ادامه فعالیت آن‌ها جلوگیری و در نهایت به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی با بیان اینکه پیش از این اتفاق، تذکر و اخطاریه‌های لازم به‌منظور رعایت اصول و شیوه‌نامه‌های بهداشتی ابلاغ شده بود، گفت: بازرسان واحد بهداشت و درمان، از هفته گذشته تا امروز به ۱۵۳ واحد صنفی تذکر و اخطار به‌منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی صادر شد.

رئیس مرکز بهداشت شهرستان اندیمشک افزود: تعداد ۱۵ واحد صنفی نیز، به علت نادیده گرفتن تذکر‌ها در روزهای گذشته و عدم برطرف کردن نواقص ابلاغی جریمه شدند و پرونده آن‌ها جهت بررسی به تعزیرات ارجاع داده شد.

این مقام مسئول، سلامت شهروندان را ازجمله اولویت‌های این اداره دانست و تاکید کرد: به علت شرایط حساس شهرستان اندیمشک، بازرسان و ماموران شهرستان، از واحدهای صنفی به‌طور مستمر بازدید خواهند کرد و در صورت مشاهده تخلف، بدون هیچ‌گونه ملاحظه‌ای با متخلفان برابر قانون رفتار خواهد شد.

کاظمی در پایان یادآور شد: این واحدها پس از طی مراحل قانونی و رفع نواقص بهداشتی، نسبت به فک پلمپ آن‌ها اقدام خواهد شد.

اندیمشک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر