کد خبر: 1052602 A

رئیس کل دادگستری خوزستان تاکید کرد: افرادی که با ایجاد تجمع و یا اقدام به منفجر کردن مواد محترقه در چهارشنبه آخر سال با اخلال در آسایش و امنیت مردم شوند قاطعانه و بدون اغماض دستگاه قضایی با آنان برخورد خواهد کرد.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی دادگستری استان، حجت الاسلام صادق مرادی رئیس کل دادگستری استان خوزستان با تاکید بر برخورد قاطعانه دستگاه قضایی استان با مخلان امنیت و آسایش مردم در چهارشنبه آخر سال، بیان کرد: باتوجه به شیوع بیماری کووید ۱۹ (کرونا) امسال وضعیت با سال‌های گذشته متفاوت شده است؛ زیرا تجمعات ممکن است باعث انتقال ویروس شود. بنابراین هرگونه تجمع ممنوع می‌باشد و افرادی که در شب چهارشنبه‌سوری باعث ایجاد اخلال در نظم و امنیت عمومی‌شوند دستگاه قضایی قاطعانه و بدون اغماض با آنان برخورد خواهد کرد.

وی تصریح کرد: دادستان‌های سراسر استان توجه داشته باشند با تمامی افرادی که در چهارشنبه آخر سال ضمن ایجاد صداهای مهیب انفجاری و رعب و وحشت در بین مردم و به‌تبع آن زمینه اخلال در نظم و آسایش و امنیت عمومی و ایجاد مزاحمت برای خانواده‌ها را موجب می‌شوند برخورد قاطع کنند و در این خصوص شعب ویژه رسیدگی به این‌گونه پرونده‌ها راه‌اندازی شود.

دادگستری استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر