کد خبر: 1040648 A

جمال عرف معاون وزیر کشور صبح امروز -پنجشنبه۳۰ بهمن ماه-برای معارفه قاسم سلیمانی دشتکی استاندار خوزستان، وارد فرودگاه اهواز شد.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی استانداری خوزستان، جمال عرف در بدو ورود به خوزستان از طریق فرودگاه شهید سپهبد قاسم سلیمانی اهواز اظهار کرد: غلامرضا شریعتی استاندار سابق خوزستان به ریاست سازمان ملی استاندارد ارتقا یافت به همین دلیل ضرورت داشت بلافاصله نفر جایگزین وی برای استانداری خوزستان تعیین شود.

معاون سیاسی وزیر کشور با اشاره به اینکه دولت در ماه‌های پایانی کار خود قصد تعویض استانداران را ندارد، گفت: تغییر استانداران خوزستان و ایلام به دلیل شرایط اضطرار بوده است.

وی در خصوص استاندار ایلام نیز بیان کرد: با توجه به شایستگی‌ها و توانمندی قاسم سلیمانی استاندار سابق ایلام و ضرورت انتصاب یک استاندار با تجربه و آشنا به مسائل خوزستان دولت وی را در منصب استانداری خوزستان قرار داد.

عرف افزود: در حال حاضر معاون سیاسی استانداری ایلام به‌عنوان سرپرست این استانداری تعیین شده تا به‌زودی استاندار این استان از سوی هیات دولت تعیین شود.

وی عنوان کرد: در حال حاضر سه گزینه برای تصدی استانداری ایلام مطرح است که پس از جمع‌بندی به یک گزینه قطعی خواهیم رسید.

معاون سیاسی وزیر کشور افزود: اگر استانداری ارتقا پیدا کند و جای او خالی شود تغییر خواهیم‌ داشت و فردی را جایگزین خواهیم کرد در غیر این صورت تا پایان دولت هیچ استانداری تغییر نمی‌کند.

عرف در پایان گفت: هدف اصلی از این سفر تکریم از زحمات غلام‌رضا شریعتی استاندار سابق خوزستان و معرفی قاسم سلیمانی به‌عنوان استاندار جدید خوزستان است.

استانداری استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر