کد خبر: 1038923 A

به میزبانی خانه کارگر خوزستان برگزار شد؛

مسابقات ورزشی کارگران خوزستان، به مناسبت ایام دهه مبارک فجر به میزبانی خانه کارگر خوزستان، در ۸ رشته ورزشی در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، خانه کارگر استان به مناسبت ایام دهه مبارک فجر، با برگزاری یک تورنمنت ورزشی در دو بخش آقایان و بانوان این دهه را گرامی داشت.

مسئول کمیته ورزشی خانه کارگر استان، در گفت وگو با خبرنگار ایلنا در تشریح این خبر اظهار کرد: داراب محمودی در خصوص مسابقات کارگری استان به مناسبت دهه فجر در گفتگو با ایلنا اظهار کرد: این مسابقات در ۸ رشته ورزشی، به میزبانی خانه کارگر خوزستان، در دو بخش آقایان و بانوان برگزار و با انتخاب نفرات برتر به کار خود پایان داد.

وی همچنین علاوه بر انجام  این مسابقات، از ورزش صبحگاهی در دانشگاه آزاد اسلامی اهواز، با حضور کارگران خبر داد و افزود: در هر رشته ورزشی بیش از ۳۰ شرکت‌کننده حضور داشت که این نشان از روحیه رقابتی و ورزشی کارگران استان دارد. بعد از پشت سر گذاشتن مراحل مسابقات، به 3 نفر برتر در هر رشته ورزشی، جوایزی از سوی خانه کارگر خوزستان، اهدا شد.

محمودی در ادامه از تشکیل حدود ۱۷ کمیته ورزشی در رشته‌های مختلف، به‌منظور ترویج فرهنگ ورزش در بین کارگران و خانواده آن‌ها خبر داد و تصریح کرد: این کمیته‌های ورزشی، آمادگی دارند که در سال آینده در رشته‌های ورزشی مختلف در دو بخش بانوان و آقایان، مسابقات ورزشی را به‌صورت المپیادی برگزار کنند.

گفتنی است؛ مسابقات ورزشی کارگران به میزبانی خانه کارگر برای نخستین بار در استان برگزار شد.

در پایان، ورزشکاران شرکت‌کننده، بر سر مزار شهدای گمنام حاضر شدند و سپس از طرف خانه کارگر، به تعدادی از خانواده شهدا، جانباز و ایثارگران، هدایایی اهدا شد.

خانه کارگر3

خانه کارگر4

خانه کارگر1

 

مسابقات ورزشی خانه کارگر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر