کد خبر: 1035705 A

سخنگوی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا خبر داد؛

سخنگوی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در خوزستان، از اعمال محدودیت‌های جدید در شهرستان‌های رامهرمز، شادگان و همچنین قرنطینه چند روستا خبر داد.

به گزارش ایلنا از خوزستان، امروز یکشنبه ۱۹ بهمن‌ماه رضا نجاتی سخنگوی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا، از مصوبات و اعمال محدودیت‌های جدید در شهرستان‌های رامهرمز و شادگان، به مدت 2 هفته خبر داد.

او در تشریح این خبر توضیح داد: به مدت دو هفته پرسنل ادارات در شهرستان‌های رامهرمز و شادگان، به‌صورت یک‌دوم در محل کار و یک‌دوم به‌صورت دورکاری فعالیت می‌کنند و همچنین بانک‌های این دو شهرستان نیز، در صورت کسب امتیاز ۹۵ از دانشگاه علوم پزشکی، می‌توانند با صد در صد ظرفیت به ارائه خدمات خود ادامه دهند.

سخنگوی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا، افزود: به‌جز اصناف و مشاغل ضروری، سایر اصناف گروه‌های دو، سه و چهار، به مدت 2 هفته امکان فعالیت در این دو شهرستان را ندارند.

وی همچنین در ادامه از قرنطینه چند روستا در این دو شهرستان خبر داد و تأکید کرد: روستاهای دارخوین، بوزی، سید علوان در شادگان، روستاهای رستم‌آباد، ابوذر و سرطا از توابع رامهرمز، به مدت دو هفته قرنطینه خواهند بود.

وی در پایان گفت: از مردم شادگان و رامهرمز انتظار می‌رود که پروتکل‌های بهداشتی را بیش از گذشته رعایت کنند تا به‌زودی شاهد خروج این بیماری از این دو شهرستان باشیم.

همه دستگاه‌ها ازجمله نیروی انتظامی، دستگاه قضایی، امنیتی، تعزیرات، این مصوبات را در این دو شهرستان، با جدیدت اعمال خواهند کرد.

 

 

سخنگوی ستاد کرونا خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر