کد خبر: 1014765 A

مربی صنعت نفت آبادان در نشست خبری:

مربی تیم فوتبال صنعت آبادان در نشست خبری پیش از بازی با تراکتورسازی تبریز، گفت: تیم تراکتور در حمله و دفاع بسیار قدرتمند ظاهر می‌شود و برای کنترل آن‌ها برنامه‌های خاصی طراحی شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، امیرحسین پیروانی امروز چهارشنبه سوم دی‌ماه در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های نفت آبادان و تراکتورسازی تبریز، در سالن کنفرانس ورزشگاه تختی آبادان، اظهار کرد: تیم تراکتورسازی، تیم باکیفیتی هست که تقابل با آن برای هر تیمی سخت و دشوار خواهد بود، اما هدف ما در این بازی، کسب 3 امتیاز است چراکه نمی‌خواهیم به رده‌های میانی جدول سقوط کنیم.

او با بیان شناخت و آنالیز تیم حریف و نقاط ضعف و قوت تیم خود، گفت: کادر فنی، بازی‌های گذشته تیم تراکتورسازی را به‌خوبی آنالیز کرده و تمرین‌های تیم نیز بر اساس همین نقاط ضعف و قوت حریف برنامه‌ریزی شد و امیدواریم بتوانیم هر 3 امتیاز این دیدار را کسب کنیم.

مربی تیم فوتبال صنعت آبادان افزود: با گذشت هفت هفته از لیگ برتر، تیم‌ها شناخت لازم را از حریفان خود به دست آوردند و بدون شک کادر فنی تراکتورسازی نیز نقاط ضعف و قوت ما را شناسایی کرده است.

وی با اشاره به کنترل و در اختیار گرفتن نبض بازی، عنوان کرد: تیم تراکتورسازی تبریز در حمله و دفاع بسیار قدرتمند ظاهر می‌شود و به همین منظور برای کنترل آن‌ها برنامه‌های خاصی طراحی شده است.

گفتنی است؛ طلایی پوشان آبادان با 11 امتیاز در جایگاه پنجم و تراکتورسازی تبریز با 12 امتیاز در جایگاه چهارم جدول قرار دارند. این دو تیم  فردا پنجشنبه چهارم دی‌ماه از ساعت 16:45 دقیقه در ورزشگاه تختی آبادان، به مصاف هم خواهند رفت.

 

خبرنگار: محمود نواصر

مربی نفت ابادان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر