کد خبر: 1004389 A

هفته چهارم لیگ برتر فوتبال کشور؛

تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان از هفته چهارم لیگ برتر فوتبال کشور، عصر امروز مقابل میزبان خود نساجی قائم‌شهر به میدان رفت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، این دیدار از ساعت 16:10 دقیقه امروز در ورزشگاه شهید وطنی قائم‌شهر برگزار گردید.

دو تیم در نیمه اول، بازی پایاپایی را انجام دادند و هر کدام سعی داشتند تا از فرصت‌های به دست آمده بهترین بهره را ببرند.

در این نیمه تیم میزبان با ارسال از جناحین و همچنین پاس‌های بلند پشت دفاع قصد داشت تا دروازه نفتی‌ها را باز کند که هر بار با دیوار محکم دفاعی این تیم روبرو شد تا در نهایت هر دو تیم بدون ردوبدل شدن گل، با نتیجه صفر بر صفر به رختکن بروند.

با شروع نیمه دوم، تیم نفت مالکیت بیشتر توپ و زمین را در اختیار گرفت و موفق به زدن یک گل شد که توسط داور، مردود اعلام گردید.

در ادامه، هر دو تیم بر حملات خود افزودند و بیشتر در میانه میدان، بازیکنان برای تصاحب توپ و پایه‌ریزی حملات، تلاش داشتند تا اینکه در دقیقه 81، حامد شیری از روی نقطه پنالتی اولین گل بازی و تیم نساجی را وارد دروازه میهمان کرد.

در دقایق پایانی، حملات تیم نفت با دفاع تمام‌قد نساجی روبرو شد تا این دیدار در نهایت با همان نتیجه یک بر صفر به نفع تیم میزبان خاتمه یابد.

ترکیب تیم نساجی: نیما میرزازاد، حامد شیری، مجتبی بیژن، سعید بیگی، آرمان قاسمی، روزبه شاه‌علی‌دوست، ایوب کلانتری، حسین زامهران(87- بهزاد داوودی)، محمدمهدی نظری(68- محمود قائدرحمتی)، مهرداد بایرامی، کریم اسلامی(4+90- شاهین مجیدی) و سرمربی وحید فاضلی.

تیم نفت مسجدسلیمان نیز با ترکیب: احمد گوهری، مصطفی نائیج‌پور(84- مهدی ایزدی)، بهروز نوروزی‌فر، سجاد جعفری(90- عباس عسگری)، مجتبی مقتدایی، میثم تهیدست، نیما انتظاری، مهدی احمدی، محمدمهدی محبی(76- فرید بهزادی‌کریمی)، محمد بلبلی(76- عباس بوعذار)، سید ساسان حسینی و با سرمربی گری سید مجتبی حسینی به میدان رفت.

قضاوت این دیدار بر عهده آقایان: روح‌الله شریفی با کمک‌های میلاد قاسمی و حمیدرضا افشون؛ داور چهارم: کیوان علی‌محمدیو ناظر داوری: ابوطالب طاهریان بود.

 

نفت مسجدسلیمان - نساجی قائم شهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر