کد خبر: 1003840 A

هفته چهارم لیگ برتر فوتبال کشور؛

دو تیم فولاد خوزستان و آلومینیوم اراک از ساعت 16:35 دقیقه امروز دهم آذرماه، در ورزشگاه شهدای فولاد به مصاف هم رفتند که در پایان، این دیدار با نتیجه تساوی خاتمه یافت.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، از هفته چهارم لیگ برتر فوتبال کشور، تیم فولاد خوزستان میزبان حریف خود، آلومینیوم اراک بود.

نیمه اول این دیدار، بر خلاف انتظار، بسیار سرد و کسل کننده بود. دوندگی‌های احساسی و بدون هدف، پاس‌های اشتباه و سانترهای بی‌دقت بخصوص از سوی شاگردان جواد نکونام باعث شد تا موقعیت خاصی روی دروازه تیم میهمان ایجاد نشود.

در طرف مقابل، تیم آلومینیوم اراک نیز با دوندگی سعی بر قطع حملات فولادی‌ها داشت و نیم‌نگاهی نیز به ضد حملات دوخته بود که در مورد اول، موفق عمل نمود و در ضد حملات، موقعیت مهمی را به وجود نیاوردند تا هر دو تیم بدون ردوبدل شدن گل، این نیمه را با نتیجه صفر بر صفر به رختکن بروند.

با شروع نیمه دوم، بازی پراشتباه شاگردان نکونام علیرغم 5 تعویض همچنان ادامه یافت. حملات کور، پاس‌های اشتباه، سانترهای بی‌دقت علیرغم مالکیت بیشتر توپ و میدان، باعث شد تا این تیم در حد نام خود و انتظار هوادارانش ظاهر نشود و نهایتاً این بازی بدون ردوبدل شدن هیچ گلی، با تساوی صفر بر صفر به پایان برسد.

فولاد خوزستان در این دیدار با ترکیب: محسن فروزان، عارف آغاسی، موسی کولیبالی، فرزاد جعفری(60- مجتبی نجاریان)، مهران درخشان‌مهر، محمد آبشک، محمدزبیر نیک‌نفس(60- سید محمد میری)، ساسان انصاری(72- صابر حردانی)، محمد قاسمی‌نژاد(80- آیاندا پاتوسی)، فرشاد احمدزاده، لوسیانو پریرا(81- شروین بزرگ) و با سرمربی گری جواد نکونام به میدان آمد.

آلومینیوم اراک نیز با نظر سرمربی خود رسول خطیبی، برای این دیدار، حسین پورحمیدی، شاهین توکلی، امیرمحمد هوشمند، رامتین سلیمان‌زاده، محسن ربیع‌خواه، مصطفی احمدی(89- میثم مجیدی)، محمد علی‌نژاد(74- نیما درودی)، سید مهدی حسینی، پوریا آریاکیا(89- حامد پاکدل)، اسماعیل شریفات، و میثم آقایی(65- مرتضی آقاخان) به میدان فرستاده بود.

قضاوت این دیدار بر عهده میثم حیدری و با کمک‌های: قهرمان نجفی و صادق رستمی؛ داور چهارم: علی ابراهیمی و ناظر داوری: حسین نجاتی بود.

لیگ برتر فوتبال کشور فولاد خوزستان - آلومینیوم اراک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر