کد خبر: 979487 A

استاندار خراسان شمالی:

استاندار خراسان شمالی گفت: با بروز هرگونه تخلف از سوی صنوف مبنی بر عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی بدون هیچ اخطاری، صنف متخلف را تعطیل می‌کنیم .

به گزارش ایلنا، محمدعلی شجاعی در نشست شورای اداری استان خراسان شمالی با بیان این مطلب اظهار کرد: صنوف تعطیل نمی‌شوند ولی با بروز هرگونه تخلف از سوی صنوف مبنی بر عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی بدون هیچ اخطاری، صنف مربوطه را تعطیل می کنیم .

وی در رابطه با  شیوع بیماری کرونا و مشکلات ناشی از آن در سطح کشور و استان گفت: در این خصوص بازدید از ادارات برای نظارت بر روند رعایت پروتکل‌های بهداشتی شروع می‌شود که در گام نخست با کارکنان و مدیران دستگاه های اجرایی که مسائل بهداشتی را رعایت نکنند، برخورد خواهد شد.

شجاعی با بیان اینکه از هفته آینده ارائه خدمات از سوی دستگاه های اجرایی و خدمات رسان به ارباب رجوعانی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند، ممنوع است، گفت: صدا و سیما و اصحاب رسانه استان برای اطلاع‌رسانی این مصوبه به مردم اهتمام ویژه ای داشته باشند.

وی افزود: همچنین بانک های استان برای سیستم نوبت گیری یکی از گلوگاه های اصلی شیوع بیماری کرونا راهکاری بیاندیشند و دستگاه ضدعفونی کننده در تمامی ادارات تعبیه شود.

اصحاب رسانه خراسان شمالی دستگاه های اجرایی شورای اداری صدا و سیما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر