کد خبر: 884886 A

رئیس اتاق بازرگانی خراسان شمالی خبر داد:

رئیس اتاق بازرگانی خراسان شمالی از اهدای البسه گان و دستکش به پرستاران بیمارستان امام حسن(ع) بجنورد خبرداد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سعید پورآبادی، با اعلام این خبر گفت: به منظور پیشگیری از ویروس کرونا در سطح شهر و کمک به پرستاران زحمتکش اقدام به تهیه البسه گان و دستکش برای پرستاران بیمارستان بجنورد کردیم.

وی همچنین از توزیع رایگان بیش از ۲۰۰۰ لیتر محلول ضدعفونی سطوح در بین کارگاه‌های تولیدی و صنعتی، کسبه و همشهریان سطح شهر بجنورد خبرداد .

وی از دیگر اقدامات پیشگیرانه اتاق بازرگانی خراسان شمالی در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا همکاری و مشارکت با استانداری خراسان شمالی و دستگاه های اجرایی استان در زمینه پیشگیری و کاهش ابتلا همشهریان عزیز به شیوع ویروس کرونا در سطح استان، توزیع رایگان  بیش از ۲۰۰۰لیتر محلول  ضدعفونی کننده  بین کارخانجات،نانوایی ها و اماکن عمومی سطح شهر عنوان کرد.

وی توزیع مواد ضدعفونی کننده در بین ادارات ،  خریداری چندین دستگاه تب سنج برای استان،بازدید کارشناسان اتاق بازرگانی ازکارخانجات و واحدهای تولیدی بجنورد به منظور توزیع مواد ضدعفونی کننده و ارائه توضیحات لازم در زمینه رعایت اصول بهداشتی در محیط کار ،توزیع رایگان محلول های ضدعفونی  کننده بین واحدهای صنعتی شهرک صنعتی اسفراین را ازدیگر اقدامات اتاق بازرگانی بجنورد به منظور مقابله و کنترل ویروس کرونا در سطح استان اعلام کرد.

پورآبادی همچنین تامین ۲ هزار لیتر محلول ضدعفونی کننده برای عملیات گندزادیی سطح شهر بجنورد با همکاری نظام صنفی کشاورزان و شهرداری بجنورد، تامین البسه ویژه ماموران شهرداری بجنورد برای ضدعفونی سطح شهر ، توزیع رایگان بیش از ۲۰۰۰ لیتر محلول ضدعفونی سطوح در بین کارگاه های تولیدی، کسبه و همشهریان و ضدعفونی ساختمان اداری اتاق بازرگانی در راستای کنترل شیوع ویروس کرونا برای کارکنان و مراجعه کنندگان از اقدامات اتاق بازرگانی بجنورد به منظور مقابله و کنترل ویروس کرونا در سطح استان ذکر کرد.

البسه گان - خراسان شمالی - بیمارستان امام حسن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر