کد خبر: 785921 A

مدیر کل تامین اجتماعی خراسان شمالی:

مدیر کل تامین اجتماعی خراسان شمالی گفت: مشارکت و همراهی شرکای اجتماعی تامین اجتماعی باید مستحکم‌تر شود.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از بجنورد، محمدعلی عباس‌زاده وحید در دیدار مدیر اداره امور شعب بانک رفاه کارگران استان و هیات همراه با تبریک هفته تامین اجتماعی بر ضرورت وحدت و انسجام دو مجموعه به منظور ارائه خدمات بهینه به جامعه بزرگ تحت پوشش تامین اجتماعی در استان تاکید کرد.

وی با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی برآمده از مشارکت شرکای اجتماعی بویژه کارگران، مستمری‌بگیران و کارفرمایان است، افزود: به طور یقین، تداوم خدمت رسانی این سازمان نیز در گرو جلب مشارکت شرکای اجتماعی این سازمان است.

وی ادامه داد: به همین دلیل زمینه مشارکت و همراهی موثر شرکای اجتماعی این سازمان باید مستحکم‌تر از قبل باشد تا شاهد ارتقا عملکرد سازمان باشیم.

مدیر کل تامین اجتماعی خراسان شمالی در ادامه این دیدار با تقدیر از حسن تعامل مجموعه بانک رفاه کارگران استان افزود: عملکرد بانک رفاه کارگران به موازات عملکرد سازمان تامین اجتماعی است و در واقع تکمیل کننده فرایند خدمات رسانی به جامعه تحت پوشش از سوی این سازمان است.

وی افزود: به همین دلیل از زحمات مدیریت اداره امور شعب بانک رفاه کارگران استان و تمامی پرسنل پرتلاش این بانک که شریک و همراه سازمان تامین اجتماعی است، سپاسگزاریم.

پوشش تامین اجتماعی خدمات رسانی هیئت همراه تامین اجتماعی خراسان شمالی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر