کد خبر: 225322 A

سخنگوی سازمان امداد و نجات خبر داد:

امدادگران و نجاتگران جمعیت‌هلال‌احمر ۸ نفر از مصدومان را به مراکز درمانی منتقل کرده و ۳ مصدوم را از حادثه‌‌ رها ساختند.

سخنگوی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر اعلام کرد: به دنبال ۲ حادثه صبح امروز در خراسان شمالی و برخورد و واژگونی خودرو‌ها، ۵۷ تن از هموطنان مصدوم شده و ۱۴ نفر به مراکز درمانی منتقل شدند.

به گزارش ایلنا، حسین درخشان با اعلام جزئیات این حوادث، تشریح کرد: به دنبال واژگونی اتوبوس در جاده رشت - مشهد در گرمه، محور آشخانه - گلستان، نرسیده به رباط قره‌بیل در ساعت ٢۵:۴صبح امروز، ۲۵ نفر آسیب‌دیده و ۲۱ نفر مصدوم شدند.

وی با بیان اینکه برای این امدادرسانی در این حادثه، ۷ تیم عملیاتی شامل ۱۶ نفر اعزام شدند، افزود: بر این اساس امدادگران و نجاتگران جمعیت‌هلال‌احمر ۸ نفر از مصدومان را به مراکز درمانی منتقل کرده و ۳ مصدوم را از حادثه‌‌ رها کردند.

سخنگوی سازمان امداد و نجات اظهار کرد: به علاوه در حادثه دیگری که ساعت ١٠: ۴امروز در خراسان شمالی به علت برخورد کامیون با اتوبوس در کیلومتر ۲۲ محور بجنورد – آشخانه، بعد از روستای بدرانلو رخ داد، ۴۵ تن حادثه‌دیده و ۳۶ تن مصدوم شدند.

وی با اشاره به اینکه برای امدادرسانی در این عملیات‌ها ۶ تیم امداد و نجات شامل ۱۵ نفر اعزام شدند، گفت: بر این اساس ۶ مصدوم به مراکز درمانی منتقل شدند.

اتوبوس امداد و نجات امداد و نجات جمعیت هلال احمر جاده جمعیت هلال احمر خراسان شمالی خودرو سازمان امداد و نجات مراکز درمانی مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر