کد خبر: 998853 A

حاتمی خبر داد:

سرپرست معاونت اقتصادی شهرداری مشهد از هوشمندسازی ۱۱ هزار تاکسی در سطح شهر در مدت زمان ۱۸ ماه آینده خبر داد.

به گزارش ایلنا از مشهد، مهدی حاتمی در این خصوص افزود: به همت معاونت اقتصادی شهرداری، سازمان تاکسیرانی شهرداری و سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد پروژه هوشمند سازی تاکسی های شهرداری مشهد در راستای ارتقا کیفیت خدمات تاکسی های شهری و بهبود فرایند مدیریت و نظارت  تعریف و در دستور کار قرارگرفت. 

وی افزود: این پروژه که با همکاری بخش خصوصی تامین مالی و اجرا خواهد شد، در بخش های اصلی آن سیستم محاسبه نرخ، مانیتورینگ، سیستم متمرکز نرم افزاری و مالتی مدیا، سیستم ارتباطی چندمنظوره، بسترهای مختلف پرداخت الکترونیک و همچنین بستر پخش پیام های شهروندی و تبلیغاتی پیش بینی شده است. 

حاتمی ضمن اشاره به خدمات رسانی گونه های مختلف تاکسی در سطح شهر مشهد به شهروندان بیان داشت: استقرار این سیستم امکان ایجاد توازن مکانی و زمانی در سرویس دهی، ارتقاء درآمدزایی تاکسیرانان و نیز بهبود کیفیت خدمات ارائه شده به شهروندان  در این حوزه را فراهم  خواهد آورد.

وی در ادامه گفت: پروژه مذکور با برآورد اعتباری بالغ بر هزار میلیارد ریال در‌ مدت زمان ۱۸ ماه تکمیل خواهد شد و بر این اساس بیش از ۱۱هزار تاکسی در سطح شهر هوشمند سازی می شود.

سرپرست معاونت اقتصادی شهرداری مشهد در پایان گفت: اطلاعات مربوط به نحوه مشارکت بخش خصوصی فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در قالب فراخوان معاونت اقتصادی منتشر شده است که اطلاعات ان از طریق سایت معاونت به آدرس www. Eco.mashhad.ir قابل دسترسی است.

بخش خصوصی تاکسی شهرداری مشهد پرداخت الکترونیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر