کد خبر: 982255 A

سرپرست شهرداری سرخس خبر داد:

سرپرست شهرداری سرخس گفت: عملیات پخش ۲۰ هزار تن آسفالت در معابر شهر سرخس در مرحله اول آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از سرخس، حمید دانشی مقدم تاکید برتاثیرگذاری خیابان‌ها بر عناصر شهری در زندگی روزمره شهروندان ، افزود: بازدیدهایی به همراه کارشناسان و اعضای شورای شهر سرخس از نقاط مختلف شهر صورت گرفت و با وجود محدود بودن منابع مالی تصمیم بر این شد تا برخی معابر روکش آسفالت و بهسازی شود.

دانشی مقدم تصریح کرد: بیشترین تعاملات اجتماعی در خیابان‌ها صورت می‌گیرد و به دلیل اینکه نبود آسفالت مناسب و وجود چاله‌ها در روحیه و سلامت عمومی تأثیر منفی گذاشته، عملیات پخش آسفالت را با روکش بلوار جانبازان آغاز و با برنامه‌ریزی سعی در گسترش نهضت آسفالت در سطح شهر و رفت و روب گروهی و علف زنی سطح شهر داریم.

سرپرست شهرداری سرخس بیان کرد: برای رسیدن به هدف که همان شهر ایده‌آل است، نیازمند همکاری مسئولان و مشارکت شهروندان عزیز هستیم.

وی در ادامه با بیان اینکه شهرداری از هم اکنون برنامه استقبال از بهار را در دستور کار قرار داده است، گفت: عملیات علف زنی گلخانه‌ها و نهالستان گلخانه شهرداری و آماده سازی بستر کاشت و راه اندازی خزانه‌های قلمه‌زنی برای تولید و نگهداری انواع گل و قلمه و نهال شروع شده است.

دانشی مقدم اظهار کرد: با تولید گل و گیاه از هزینه‌های خرید گل و نهال جلوگیری می‌شود و در ایام نوروز شاهد گلکاری‌ها و چهره زیبا و جذاب شهری با کمترین هزینه خواهیم بود.

استقبال از بهار جانبازان شهرداری منابع مالی گل و نهال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر