کد خبر: 975507 A

بلندی خبر داد:

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه تربت‌حیدریه گفت: در راستای تحقق دولت الکترونیک در سال جاری، طرح توزیع الکترونیکی نفت‌گاز روستائیان و به خصوص کشاورزان از ابتدای مهرماه جاری در حوزه عملیاتی این منطقه آغاز شد.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از تربت حیدریه، جواد بلندی در جلسه تأمین و توزیع منطقه گفت: این اقدام سومین دستاورد موفقیت‌آمیز منطقه بعد اجرای طرح توزیع الکترونیکی نفت‌سفید و گاز مایع است.

وی با بیان این‌که ‌مصرف‌کنندگان‌ نفت‌گاز می‌توانند با مراجعه به سامانه نیوتجارت‌ آسان به آدرس الکترونیکی https://newtejaratasan.niopdc.ir/  نسبت به ثبت اطلاعات خود اقدام کنند، افزود: با توجه به در پیش بودن فصل سرما، به شکلی برنامه‌ریزی شده که مشکلی در تامین سوخت مورد نیاز مصرف‌کنندگان نباشد و مقاضیان با مراجعه به سامانه یاد شده، قادر خواهند بود سهمیه خود را از طریق کارت بانکی قعال شده دریافت کنند.

بلندی اظهار داشت: البته کسانی هم که هنوز به سامانه مراجعه نکرده‌اند، می توانند با شیوه قبلی، سهمیه خود را دریافت کنند.

وی ارائه گزارش‌ بازدید تیم‌های کنترل و نظارت منطقه به منظور آگاهی از ‌ موانع‌ و مشکلات احتمالی حین‌ اجرای‌ کار را مورد تأکید قرار داد و گفت: ضروری است روسای نواحی و مسئولان ذیربط در ستاد مرکزی طرح‌ توزیع الکترونیکی‌ فرآوردهای نفتی منطقه با تشکیل جلسات مستمر با سازمان‌های متولی نسبت‌ به رفع مشکلات احتمالی، اقدامات لازم و به موقع را انجام دهند.

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تربت‌حیدریه یکی از مناطق ۳۷ گانه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران است که دارای ۴ ناحیه مشتمل بر ۹ شهرستان تربت‌حیدریه، زاوه، مه‌ولات، رشتخوار، کاشمر، خلیل‌آباد، گناباد، بجستان و خواف با ظرفیت ذخیره سازی حدود ۲۳۵ میلیون لیتر را تحت پوشش دارد.

این شرکت در سال حدود یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون لیتر انواع سوخت‌های مایع (بنزین موتور، نفت‌گاز، نفت سفید و نفت‌کوره) و بالغ بر ۷۰ میلیون مترمکعب گاز مایع در سطح منطقه را توزیع می‌کند.

منطقه تربت‌حیدریه دارای ۱۲۰ باب فروشندگی نفت سفید، ۶۳ باب جایگاه عرضه سوخت، ۹ فروشندگی داخل اتاقک، ۲۰۰ فروشندگی و تعاونی روستایی و همچنین ۳۲ باب جایگاه فعال عرضه CNG است.

ناوگان حمل و نقل منطقه دارای ۱۷۴ نفتکش شامل ۱۱۰ دستگاه تریلر و ۵۴ دستگاه ۱۰ چرخ و ۱۰ دستگاه ۶ چرخ است.

بنزین دولت الکترونیک گاز نفت کشاورزان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر