کد خبر: 948637 A

با حضور ۵۰ نفر از پرسنل انجام شد؛

همزمان با فرارسیدن روز ملی کارآفرینی و ترویج آموزش فنی و حرفه ای مسابقات مهارت در شرکت ایران خودرو خراسان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از نیشابور، این مسابقات با حضور ۵۰ نفر از پرسنل شرکت ایران خودرو خراسان در رشته های آدیت بدنه، سیلر کاری بدنه هایما، نصب موتور برروی بدنه و مهارت رانندگی لیفتراک در سالن های بدنه سازی، رنگ، مونتاژ و انبار سالن بدنه سازی برگزار شد.

مدیر عامل شرکت ایران خودرو خراسان در مراسم پایانی این مسابقات که با حضور مدیر کل اداره آموزش فنی و حرفه ای برگزار شد ضمن عرض تبریک این روز و هفته ملی مهارت به میهمانان در خصوص آموزش فنی و حرفه ای و مهارت گفت: بهترین مهارت قبل از کسب مهارت های علمی و کاری مهارت خوب فکر کردن است، بهتر فکر کردن به فرد اجازه می دهد تا از ابزار، مهارت ها و منابع مالی خود بهتر استفاده کند.

بیژن زاهدی فرد با اشاره به برگزاری طرح ١٨ ماهه آموزش فنی و حرفه ای افزود: برگزاری این طرح بسیار خوب و به سود شرکت های صنعتی از جمله شرکت ایران خودرو خراسان بود و اکثر کارکنان این شرکت این طرح را گذرانده اند.

مدیر کل اداره آموزش فنی و حرفه ای نیز گفت: ما به داشتن شرکت ایران خودرو خراسان که در صنعت خودرو پیشرو است و همچنین  مدیریت این شرکت که افتخارات زیادی برای مجموعه و صنعت استان کسب کرده، افتخار می کنیم.

افشین رحیمی افزود: تمامی کارکنان و کارمندان علاوه بر کسب مهارت های شغلی باید دارای اخلاق حرفه ای نیز باشند، اداره آموزش فنی وحرفه ای هم سعی دارد تا در این مسیر با راه اندازی کلاس های آموزش اخلاق حرفه ای تاثیر گذار باشد.

وی با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام سال جهش تولید اظهار داشت: مطمئناً فراگیری مهارت به جهش تولید کمک خواهد کرد و به همین منظور قصد داریم ١٢ مرکز آموزشی تخصصی مبتنی بر نیاز بازار در زمینه های معدن، کشاورزی، سنگ های قیمتی، بازی های رایانه ای و پخت نان راه اندازی کنیم.

گفتنی بعد از برگزاری مسابقات نفرات برتر شناخته شدند و در مسابقه آدیت بدنه مهدی درودی، محمد عبیری و مجتبی عبداللهیان در مسابقات سیلر کاری بدنه هایما عباس صادقی فر، محمد محسنی و مهدی ایروانی در مسابقات مهارت رانندگی لیفتراک مصطفی برجی، علیرضا درودی و محمد حاجی میرزا حائز رتبه های اول تا سوم شدند و در مسابقات نصب موتور بر روی بدنه که به شکل گروهی برگزار شد سعید گلستانی، علیرضا کلمات، حسین کامکار و امیر خداداری موفق به کسب رتبه برتر شدند و در پایان این مراسم با اهداء لوح و جوایز، از آنها تقدیر شد.

ایران خودرو بازی های رایانه ای خودرو فنی و حرفه ای کشاورزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر