کد خبر: 948634 A

احمدی خبر داد:

رئیس اداره راهداری و حمل نقل جاده ای سرخس از کنترل نامحسوس محور سرخس مشهد تا گردنه مزداوند در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از سرخس، سید جواد احمدی گفت: بزودی در بحث کنترل نامحسوس محور سرخس مشهد حد فاصل شهر تا مرزداران با همکاری پالایشگاه و شرکت بهره برداری نفت در خصوص تامین خودرو عملیات گشت نامحسوس توسط پلیس راه آغاز می شود.

وی در خصوص آخرین وضعیت محور جدید سرخس-مشهد اضافه کرد: این محور از گردنه مزداوند تا روستای گنبدلی در قالب سه پروژه تعریف شده که باقیمانده قطعه 3 از شرکت قبلی خلعیت و به پیمانکار جدید که در حال فعالیت است سپرده شده که تکمیل تونل اول، احداث تونل دوم و ساخت پل چکودر از تعهدات این پیمانکار بوده و فعالیت آن در حال انجام است.

رئیس  اداره راهداری و حمل نقل جاده ای سرخس افزود: بخش دیگر محور جدید قطعه 4 به بطول 27 کیلومترازگنبدلی تا چکودر است که 7 کیلومترآن آسفالت و 13 کیلومتردر حال زیر سازی و تنها ساختن پل ها و آسفالت محور باقی مانده که پیمانکار در حال فعالیت است.

احمدی در خصوص نگهداری راه‌ها و اقدامات انجام شده در حوزه مسئولیت راه‌های روستایی گفت: در چند ماه گذشته در محور سرخس- پل خاتون عملیات ماسه آسفالت بطول 4 کیلومترانجام گرفت. همچنین با پیگیری‌های صورت گرفته و همکاری دادگستری رفع تصرف حریم جاده و تسطیح حریم در محور اصلی از سمت مزداوند به سرخس را شروع و تعدادی سرعت گیر در این مسیر نصب و رنگ آمیزی شده است.

جاده خودرو رنگ آمیزی مشهد نفت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر