کد خبر: 947157 A

در بین مناطق سیزده گانه محقق شد؛

شهردار منطقه 10 مشهد مقدس از کسب رتبه دوم درآمدهای نقدی و رتبه اول درآمدهای غیرنقدی توسط این منطقه در چهار ماهه نخست سال جاری خبر داد.

به گزارش ایلنا از مشهد، احمد حافظ ضمن تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته توسط همکاران این منطقه، اظهار کرد: در بخش درآمدهای نقدی این منطقه با جذب حدود 40 درصدی موفق به کسب رتبه دوم در بین مناطق سیزده گانه شده است.

وی با اشاره به لزوم افزایش مشارکت شهروندان در تحقق درآمدهای پایدار، گفت: خوشبختانه اتفاقات بسیار خوبی در حوزه های مالی و شهرسازی این منطقه در موضوعات وصول مطالبات، درآمدهای پایدار ، صدور پروانه و پایانکار  و ... رقم خورده است که نتیجه آن کسب رتبه نخست درآمدهای غیر نقدی و افزایش رضایتمندی شهروندان است.

علی احمدی معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری منطقه ده نیز افزود: همچنین این منطقه تا پایان تیرماه با جذب 20 درصد درآمد غیرنقدی موفق به کسب رتبه نخست در بین مناطق سیزده گانه شد.

وی بیان اینکه همراهی شهروندان با شهرداری موجب افزایش سرانه‌های شهری در بخش‌های عمرانی، فضای سبز، خدمات شهری و... می‌شود، تصریح کرد: هر چه شهروندان در برنامه‌ها و پرداخت عوارض با شهرداری همکاری بیشتری داشته باشند به همان میزان فعالیت‌های عمرانی نیز افزایش خواهد داشت.

درآمد علی احمدی مشهد مشهد مقدس معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر