کد خبر: 945395 A

معاون شهردار خبر داد:

معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: از امشب با استقرار ماشین آلات آتش‌نشانی در کوه پارک و بلوار فرودگاه از هرگونه اتراق ممانعت به عمل خواهد آمد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، مهدی یعقوبی با اشاره به تاکید ستاد استانی پیشگیری از ویروس کرونا مبنی بر اجرای محدودیت ها برای هرگونه اتراق ، تجمع  و رعایت فاصله گذاری اجتماعی گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده علاوه بر استقرار ماشین آلات آتش‌نشانی در کوه پارک و بلوار فرودگاه برای جلوگیری از هرگونه اتراق، تجمع و رعایت فاصله گذاری اجتماعی ، در ۱۲ بوستان بزرگ شهر برای آموزش چهره به چهره مباحث جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ۱۰۰ نفر نیروی داوطلب آتش نشان مستقر شده است.

وی افزود: روزانه ۲۲۰ کارگر خدمات شهری و ۳۰ خودرو به گندزدایی و ضدعفونی اماکن عمومی و نقاط پرتردد سطح شهر می پردازند.

یعقوبی با اشاره به اینکه کار گندزدایی مراکز سرپوشیده توسط ۱۳ اکیپ ویژه انجام می شود ، گفت: معابر و مکان های حساس با اولویت نقاط پرتردد مانند بیمارستان ها، مراکز خرید و ... دو نوبت در روز ضدعفونی می شوند.

معاون شهردار مشهد با اشاره به اینکه انجام هرگونه محدودیت در سطح شهر به جهت حفظ سلامت شهروندان است، تاکید کرد: علاوه بر اینکه تمامی وسایل بازی در بوستان ها محصور شده، اقدامات فرهنگی و اجتماعی از شب گذشته در کوه پارک تعطیل شده است و  از شهروندان تقاضا داریم از حضور در نقاط شلوغ و پرتردد جدا خودداری کنند.

آتش نشانی شهرداری فرودگاه مشهد معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر