کد خبر: 945387 A

مدیر عامل مجتمع فولاد خراسان خبر داد:

مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان در ادامه پشتیبانی‌های اجتماعی این شرکت و همیاری با مدیران شهرستان در راستای ارتقای سلامت عمومی از پشتیبانی و کمک فولاد خراسان به ١٠ هیات ورزشی نیشابور خبر داد.

به گزارش ایلنا از نیشابور، کسری غفوری در این خصوص گفت: با توجه به چالش های ناشی از شیوع کرونا و دشواری های پیش آمده برای هیات های ورزشی شهرستان، در پی هماهنگی اداره ورزش و جوانان نیشابور با این مجتمع تیرماه امسال پانصد میلیون ریال به هیات های ورزشی شهرستان کمک شد.

وی افزود: در پی درخواست کاوه آهنگر، رئیس اداره ورزش و جوانان نیشابور، این کمک به حساب ١٠ هیات ورزشی معرفی شده واریز شد.

وی اظهار داشت: هیات های پزشکی ورزشی، انجمن‌های ورزشی، شنا، ورزش‌های رزمی، دو و میدانی، جانبازان و معلولین، ورزش‌های همگانی، تیر و کمان، تنیس روی میز و کوهنوردی هیات‌هایی هستند که با هماهنگی اداره ورزش و جوانان مشمول این کمک ها شدند.

مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان با بیان این که ایفای مسئولیت اجتماعی از راهبردهای مورد تاکید این شرکت است، تصریح کرد: این شرکت، به عنوان یک شهروند حقوقی و در راستای تعهدات اخلاقی و اجتماعی خود، برنامه های قابل توجهی را برای توسعه زیرساخت های ورزش در نیشابور مدنظر دارد که امیدواریم با هماهنگی های صورت گرفته در قالب معین اقتصادی و حمایت مدیران اجرایی شهرستان شاهد به ثمر رسیدن آن ها در آینده نزدیک باشیم.

غفوری خاطر‌نشان کرد: مجتمع فولاد خراسان عمدتا با هدف بالا بردن نشاط جسمی و روحی و نیز همگانی کردن ورزش در میان چند هزار نفر عضو خانواده بزرگ فولاد خراسان نسبت به تدارک امکانات ورزشی در سطح شهر برای کارکنان و خانواده ایشان و برگزاری منظم مسابقات داخلی اقدام کرده است که با توجه به جمعیت قابل توجه این خانواده، سهم قابل توجهی در ارتقای سلامت عمومی خواهد داشت، در عین حال با محوریت منفعت عمومی کمک و پشتیبانی از نهادهای اداری ورزش شهرستان نیز در دستور کار قرار گرفته است.

جانبازان سلامت شهروند فولاد انجمن های ورزشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر