کد خبر: 944198 A

مسئول اداره فرهنگی شهرداری کاشمر خبر داد:

مسئول اداره فرهنگی شهرداری کاشمر گفت: در سال گذشته بیش از ۲۰ برنامه فرهنگی در کاشمر اجرا شده و نیازسنجی مخاطب لازمه توفیق برنامه های فرهنگی شهرداری این شهر است.

سید مهدی هاشمی در گفت وگو با خبرنگار ایلنا در کاشمر گفت: در سال گذشته بیش از 20 برنامه فرهنگی با همکاری گروه‌های هنری، سمن های مردم نهاد و انجمن های فرهنگی اجرا شد.

وی اظهار کرد: گرچه امسال به دلیل بیماری کرونا نتوانستیم بسیاری از برنامه های فرهنگی را اجرا کنیم ولی در فضای مجازی برنامه های مختلفی انجام گرفت.

مسئول اداره فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری گفت: افزون بر تشکیل فوری ستاد اجتماعی مبارزه با بیماری کرونا، در حوزه کتاب و کتابخوانی به صورت مجازی تدارک مسابقه خاصی برای علاقه مندان و شهروندان در دوران کرونا دیده شد که مورد استقبال شهروندان قرار گرفت .

هاشمی با بیان اینکه برنامه های فرهنگی در مناسبت های خاص دینی و ملی ما جایگاه خاصی دارد و شهرداری در برگزاری این گونه مراسمات تمام تلاش خود را انجام داده است گفت: یکی از اصلی ترین شاخصه ها، توجه به نیازمندی های مخاطبان و انجام نیازسنجی است و این که بدانیم حقیقتاً امروز مخاطب ما با چه مسایل و نیازهایی مواجه است تا بعد بر اساس آن بتوان برنامه ریزی درست و منسجمی در این باره انجام داد.

وی خاطرنشان کرد: توجه به میزان درک و شناخت و نیز ذائقه مخاطبان در برگزاری مراسمات فرهنگی از اهمیت بسزایی برخوردار است این که بدانیم همه مخاطبان ما یکسان نیستند و برای هر کدام از طیف های سنی، برنامه های خاصی تدارک دید.

مسئول اداره فرهنگی ، ورزشی و اجتماعی شهرداری یادآور شد: تولید و اجرای برنامه های مناسبتی با حضور روحانیون و هنرمندان در صورت خلاقیت و نوآوری و طرح مباحث روز دیده شود به طور نسبی باعث جذب مخاطب می شود.

هاشمی افزود: هم‌اکنون سلامتی شهروندان از اهمیت بیشتری نسبت به اجرای برنامه های فرهنگی بصورت تجمع شهروندان است و اگر اجرای برنامه ای در آینده مد نظر باشد با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام خواهد شد.

انتهای پیام/
اجرای برنامه های فرهنگی برنامه های فرهنگی شهرداری فضای مجازی مد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر