کد خبر: 933369 A

زره ساز خبر داد:

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان ‌و نوجوانان خراسان رضوی از آغاز ثبت‌نام دوره‌های تابستانی و اجرای طرح اوقات فراغت کانون در تمامی مراکز فرهنگی - هنری این استان خبر داد.

به گزارش ایلنا از مشهد، ابراهیم زره‌ساز در این خصوص افزود: ثبت‌نام کلاس‌ها و برنامه‌های تابستانی به دو صورت حضوری و مجازی و در همه مراکز کانون این استان آغاز شده است.

وی ادامه داد: طبق شیوه‌نامه ارسالی از سوی معاونت فرهنگی کانون کشور و همچنین با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی از سوی ستاد کرونا، از تاریخ پنجم تیرماه ۱۳۹۹ کار ثبت نام کودکان ‌و نوجوانان در مراکز کانون پرورش فکری استان آغاز شده است و این فرآیند تا ۱۵ تیرماه نیز ادامه خواهد داشت.

مدیرکل کانون خراسان رضوی گفت: کودک و نوجوان می‌توانند با انتخاب کارگاه‌های مختلف و متنوعی از قبیل شعر و قصه، نوشتن خلاق، اریگامی، خوشنویسی، داستان‌نویسی و عروسک‌سازی با  مراجعه به سایت kpf.ir  برای ثبت‌نام خود اقدام کنند.

زره‌ساز افزود: پس از بازگشایی مراکز، متقاضیان عضویت در کانون علاوه بر خدمات مرتبط با امانت کتاب و استفاده از سالن مطالعه می‌توانند از هشت فعالیت کتاب‌محور رایگان مانند معرفی و بحث و نقد کتاب، روخوانی، آشنایی با مفاخر، مشاهیر و ویژگی‌های تاریخی و جغرافیایی و اقوام، سرزمین، آشنایی با احادیث و مهارت‌های خوب‌شنیدن و خوب‌گفتن استفاده کنند.

وی فعالیت‌های کارگاه‌های تابستانی را ۶۲ عنوان فعالیت اعلام کرد و ادامه داد: علاقه‌مندان می‌توانند در دوره‌های متنوع و مختلفی از قبیل دوره‌های ارتباطی و تمرین خوب زندگی کردن(حال خوش زندگی) تا انواع زیر مجموعه‌های هنرهای تجسمی، نمایش و تئاتر، شعر و داستان‌نویسی، قصه‌گویی، عکاسی و چرتکه بهره‌مند شوند.

خراسان رضوی فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان طرح اوقات فراغت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر