کد خبر: 931253 A

هاشمی خبر داد:

رئیس طب صنعتی مرکز خانگیران سرخس از افتتاح اورژانس جدید در منطقه عملیاتی خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از سرخس، سید رضا هاشمی دراین خصوص گفت: با توجه به عملیاتی بودن منطقه گازی خانگیران و خطرات ناشی متعدد از قبیل گاز زدگی، آتش، انفجار و سقوط به لحاظ اشتغال بکار حدود چهار هزار نفر در دو مجموعه بزرگ شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد و شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق، می طلبید یک مرکز اورژانس بزرگ و مجهز به کارکنان صنعت نفت و گاز خدمات رسانی کند.

وی با بیان اینکه احداث این مرکز اورژانس یک و سال نیم طول کشید، افزود: این مرکز در فضایی به مساحت 330 متر مربع احداث شده و دارای 16 تخت بیمارستانی و بخش های سوختگی، احیا مصدومین، نوار قلب، اتاق پزشک، پذیرش و پرسنلی و انبار است.

وی گفت: تمام تجهیزات پزشکی مستقر در مرکز اورژانس خانگیران برابر با ضوابط استاندارد وزارت بهداشت و درمان خریداری شده است.

رئیس اورژانس مرکز عملیاتی خانگیران بیان کرد: در حال حاضر ساختمان جدید اورژانس دارای 16 تخت است و قابل افزایش تا 20 تخت بیمارستانی است.

هاشمی خاطر نشان کرد: این مرکز زیرنظر سازمان بهداشت و درمان وزارت نفت با هدف خدمت رسانی به تلاشگران خط مقدم تولید انرژی در منطقه شمال و شمال شرق کشور راه اندازی شده است.

اشتغال پزشک طب نفت و گاز پالایش گاز شهید هاشمی نژاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر