کد خبر: 930850 A

در یک ماه اخیر ثبت شد؛

مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان از دستیابی به رکورد جدید تولید در کارخانه گندله سازی این شرکت برای دومین بار در فاصله یک ماه خبر داد.

به گزارش ایلنا از نیشابور ، کسری غفوری در این خصوص گفت: شرکت مجتمع فولاد خراسان مصمم‌تر از همیشه برنامه جهش تولید را در دستورکار خود قرار داده و با تلاش و هم افزایی همه کارکنان ستادی، فنی، پشتیبانی، تامین این واژه را در عمل تفسیر می کند.

وی افزود: کارکنان پرتلاش کارخانه گندله سازی مجتمع، در حالی که در ماه اردیبهشت، بالاترین میزان تولید خود را از زمان شروع به کار این کارخانه در سال ١٣٩٧ کسب کرده بودند، خرداد ماه امسال یک بار دیگر توانستند با وجود مشکلات و محدودیت های ناشی از تحریم ها، برای دومین بار و در فاصله یک ماه رکورد جدیدی را در تولید گندله به ثبت برسانند.

غفوری اظهار داشت: این کارخانه باثبت رکورد ماهانه ١٩٠ هزار و ١٣۶ تن تولید گندله در خرداد ماه، رکورد قبلی خود در اردیبهشت  را که ١٨٠ هزار و ۶۶٨ تن بوده، ٩ هزار و ۴۶٨ تن ارتقا داده و رکورد جدیدی را به ثبت رسانده است.

مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان، ضمن تقدیر از تلاش و کوشش بی وقفه کارکنان شرکت، تامین کنندگان، پیمانکاران و به ویژه همکاران ناحیه گندله سازی و نیز قدردانی از حمایت های اعضای هیئت مدیره و سهام داران شرکت، ابراز امیدواری کرد: در سال جهش تولید بیش از پیش شاهد ثبت رکوردهای جدید و اخبار موفقیت آمیز شرکت فولاد خراسان در بخش های مختلف خواهیم بود.

فولاد مشکلات هیئت مدیره تحریم ها کسری غفوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر