کد خبر: 928680 A

با حضور 90 نفر از هنرمندان؛

اولین رویداد طراحی"شهرفام" با حضور حدود 90 نفر از هنرمندان طراح و گرافیست جوان شهر مشهد در نگار خانه شهر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، در اولین دوره از رویداد طراحی«شهرفام»، که به همت اداره کل روابط‌عمومی و امور بین الملل شهرداری در نگارخانه شهر مشهد برگزار شد، 90 هنرمند جوان طرح و گرافیست مشهد با هم به رقابت پرداختند.

اولین دوره رویداد طراحی«شهرفام» امروز جمعه 30 خردادماه با هدف شناخت طراحان جوان و بهره مندی از هنر و توانمندی طراحان برتر در حوزه های طراحی پوستر، ساخت موشن گرافیک، طراحی تبلیغات و بسته بندی، عکاسی و فیلمبرداری در نگارخانه شهر واقع در میدان شهدا برگزار شد.

در خاتمه اولین دوره از رویداد طراحی«شهرفام» آثار حدود 90 نفر از هنرمندان طراح شرکت کننده در این رویداد از سوی 3 تن از داوران که از کارشناسان مطرح حوزه طراحی و گرافیک هستند داوری و به نفرات اول تا سوم رشته های طراحی پوستر، طراحی تبلیغاتی و بسته بندی، ساخت موشن گرافیک، عکاسی و فیلمبرداری به ترتیب رتبه جوایز نقدی به مبلغ 30میلیون ریال، 20 میلیون ریال و 10 میلیون ریال اهدا شد.

گفتنی است، که از این پس نیز به همت اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری مشهد و همچنین همکاری شورای شهرمشهد، رویداد طراحی«شهرفام» هر ماه به صورت ادامه دار برگزار خواهد شد.

رقابت روابط عمومی و امور بین الملل عکاسی مشهد جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر