کد خبر: 922213 A

فرماندار کاشمر خبر داد:

فرماندار شهرستان کاشمر با اشاره به اینکه مجموع اعتبارات نسبت به سال گذشته ۲۰ درصد افزایش داشته است، گفت: با احتساب کاشمر و کوهسرخ مجموع اعتبارات استانی و نفت در دو شهرستان ۱۲۸ میلیارد و ۵۰۸ میلیون ریال برآورد شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کاشمر ، مسلم ساقی در جلسه کمیته برنامه ریزی که با حضور جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی در محل فرمانداری برگزار شد، گفت: در اجرای پروژه ها باید به دنبال بهره وری باشیم زیرا با توجه به کسری بودجه و مشکلاتی که در کشور در زمینه بودجه مواجه هستیم اعتبارات تملک دارایی‌ها و نفت اختصاص داده شده به شهرستان جوابگوی نیازها و پروژه ها نیست و در این شرایط سخت باید پروژه‌هایی که بهره ور هستند تعریف نماییم تا با هزینه کمتر بدنبال خروجی بهتر باشیم.

ساقی با اشاره به اینکه اعتبارات در قالب 23 فصل و 49 برنامه و 88 پروژه تعریف شده است افزود: با توجه به ارتقا بخش کوهسرخ به شهرستان، تنها شهرستانی است که با پیگیری های انجام شده و موافقت سازمان برنامه و بودجه استان اعتبارات ان جداگانه در کمیته برنامه ریزی توزیع و تصویب شده است .

وی ادامه داد: اعتبارات شهرستان کاشمر در سال جاری از محل  تملک دارایی ها نود و یک میلیارد و سیصد و شصت ونه میلیون ریال میباشد که  در قالب 23 فصل و 49 برنامه و 88 پروژه تعریف شده است که برای پروژه های 21 دستگاه اجرایی شهرستان توزیع و تصویب شده همچنین اعتبارات سال 99 شهرستان کوهسرخ از محل اعتبارات استانی و نفت 37 میلیارد و 139 میلیون میلیون ریال در قالب 12فصل و 29 برنامه و 46 پروژه برای 13 دستگاه اجرایی تعریف شده است .

فرماندار کاشمر گفت:  با احتساب اعتبارات کاشمر و کوهسرخ مجموع اعتبارات استانی و نفت در دوشهرستان 128میلیارد و 508 میلیون ریال برآورد شده که نسبت به سال گذشته 20 درصد افزایش داشته است .

بودجه بهره وری سازمان برنامه و بودجه نفت برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر