کد خبر: 865610 A

با صدور بیانیه ای صورت گرفت؛

رئیس شورای شهر کاشمر با صدور بیانیه ای از سمت خود استعفا داد.

به‌ گزارش خبرنگار ایلنا از کاشمر ، در متن استعفای حسن اعمی بنده قرایی آمده است:

 "بسم الله الرحمن الرحیم

مردم فهیم و قدر شناس شهر کاشمر درودتان باد

حدود دو سال و ۵ ماه پیش افتخار این را یافتم که بعنوان نماینده شما مردم بزرگوار در شورای شهر کاشمر به شما مردم خدمت نمایم . انگیزه فراوان و بزرگی داشتم و رأی و اعتماد شما نیز اراده و انگیزه ام را دوچندان نمود که برای اصلاح مدیریت شهری و به طبع آن تلاش برای فراهم آوردن شرایط برای زندگی بهتر مردم شهرم تلاش کنم در این مسیر تمام توان و تخصص خود و مشاورانم را بکار گرفتم ، سختی های فراوان کشیدم ، مدتی همراه و همگام با مدیریت شهری و موافقان مدیریت شهری کنونی بودم که متاسفانه عدم شفافیت در بسیاری از مسائل و عدم تحقق شفافیت از مسیر نصیحت و توصیه را شاهد بودم لذا مسیر کاری و قانونی را در پیش گرفتم و با همراهی منتقدان مدیریت شهری کنونی گامهای بلندی  در جهت محقق شدن شفافیت برداشتم ولی کافی نبود . بنده بر این باور بوده و هستم که شفاف بودن و شفاف عمل کردن یکی از راههای کاهش فساد ، بهبود شرایط معیشت مردم و کسب رضایت عمومی  است اما امروز شاهد مسائلی همچون دروغ ، پنهان کاری ، مسئولیت ناپذیری ، تهدید ، تطمیع و مصامحه و معامله هستیم و با ساز و کار موجود هیچ امیدی به اصلاح آن نیست. بنده به سهم خودم شرمنده شما مردم خوب هستم که نمی‌توانم برای بهبود وضعیت مردم شهرم بیش از این کاری از پیش ببرم . کارشکنی‌ها، لجبازی‌های کودکانه، ترک جلسات متعدد و .... باعث شده است که اینجانب را به این تصمیم برساند که  بیش از این فرصت سوزی نکرده و در جایگاهی که نمی‌شود و نمی گذارند مثمر ثمر باشم و ضمناً افق روشنی نیز برای بهبود اوضاع نمی بینم که بتوانم در مقام ریاست شورا خدمات شایسته و در شأن و جایگاه مردم عزیز ارائه نمایم در کمال صداقت استعفای خود را از ریاست شورای شهر اعلام نمایم هرچند استعفا در شرایط فعلی جامعه در بهبوهه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی است به صلاح نمی دانم ولی به اصرار همکارانم در شورای پنجم چاره ای جز استعفا ندارم.

امیدوارم با استعفای بنده کینه جویی ها و لجاجت ها پایان یابد و همچنین مشکلاتی که برای بهترین دوستانم از اعضای شورا چه از لحاظ مالی ، چه از لحاظ کاری و چه از لحاظ اجتماعی و قضایی ایجاد شده است با استعفای بنده رفع گردد و بعد از این نیز تمام تلاشم را برای احقاق حقوق حقه مردم از جایگاه عضو شورا خواهم کرد .

پروردگارا! به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم و شهامتی، تا تغییر دهم آنچه را که می توانم و بینشی تا تفاوت این دو را بدانم."

انتخابات جامعه شورای شهر صدور بیانیه ای مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر