کد خبر: 860612 A

برازنده خبر داد:

سرپرست جمعیت هلال احمر قوچان از اعزام یک تیم عملیاتی چهار نفره از نجاتگران این شعبه به مناطق سیل زده جنوب و جنوب شرق کشور خبرداد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قوچان، مسعود برازنده در این خصوص اظهار داشت: در پی وقوع سیل ویرانگر در مناطق جنوب و جنوب شرق کشور و با توجه به حضور تیم های عملیاتی بیشتر در این مناطق پس از انجام هماهنگی های لازم در محل سازمان امداد و نجات کشور با جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از چند شعبه استان تیم های عملیاتی به این مناطق اعزام شدند .

وی همچنین ادامه داد : از جمعیت هلال احمر قوچان یک تیم چهار نفره از نجاتگران این شعبه با اسامی آقایان مهدی لعل فام ، ابوالفضل رمضانیان ، محمد مهدی معتمدی و امیر حسین ناطق  جهت حضور در این مناطق و بحث امدادرسانی اعزام شدند .

برازنده در پایان تصریح کرد : با توجه خسارت وارد شده در این مناطق و نیاز سیل زدگان به اقلام معیشتی و ضروری چند پایگاه جمع آوری کمک های مردمی در سطح شهرستان برپا شده است و مردم شریف و انسان دوست قوچان می توانند کمک‌های نقدی و غیرنقدی نقدی خود شامل پتو نو ، زیرانداز نو ، البسه نو ، و مواد غذایی دارای تاریخ مصرف بیش از شش ماه و مواد بهداشتی را تحویل پایگاه های جمع آوری کمک های مردمی اهدا کنند.

جمعیت هلال احمر خراسان رضوی سیل هلال احمر کمک های نقدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر