کد خبر: 858545 A

فرماندار تایباد به ایلنا خبر داد:

فرماندار تایباد با اشاره به اینکه پس از بارش برف در این شهرستان،امداد رسانی به مردم آغاز و ادامه دارد،گفت: در حال حاضر تمامی مسیرهای اصلی در حال برف روبی و تردد در حال انجام است.

محسن سیاح در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در تایباد، اظهار کرد: تمامی مسیرهای اصلی شامل محور تربت‌جام، باخرز و دوغارون از شب گذشته توسط نیروهای راهداری در حال تیغ زدن و برف روبی است و تردد با زنجیرچرخ میسر است.

وی با اشاره به محور تایباد-خواف افزود: به دلیل کولاک شدید همشهریان تا اطلاع ثانوی از سفرهای غیر ضروری در این محور خودداری کنند و رانندگان تجهیزات ایمنی، مواد غذایی خشک و لباس گرم در سفرهای ضروری به همراه داشته باشند.

سیاح بیان کرد: بارش برف از ظهر دیروز آغاز و اکنون ارتفاع آن 25 سانتی متر گزارش شده است، با توجه به حساسیت موضوع در ساعات اولیه بارش جلسه ستاد بحران در فرمانداری تشکیل و وظایف هر یک از دستگاه‌های اجرایی در شهرستان مشخص گردید و همه نهادها به صورت آماده باش هستند.

وی ادامه داد: با توجه به برودت هوا و لغزندگی سطح معابر با هماهنگی‌های انجام شده همه مدارس در شهرستان در دو نوبت صبح و عصر تعطیل و ساعت کار ادارات با 2 ساعت تاخیر اعلام شد، تنها امتحانات نهایی در پایه دوازدهم به دلیل سراسری بودن و امتحانات دانشگاه مانند برنامه قبلی اجرا می‌شود.

به گفته این مسئول راه ارتباطی ۳۸ روستای این شهرستان در حال بازگشایی است.

 

آماده باش بارش برف دستگاه های اجرایی مواد غذایی برف روبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر