کد خبر: 854972 A

دادستان عمومی و انقلاب خواف مطرح کرد:

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان خواف ضمن محکومیت به شهادت رساندن سردار سلیمانی، سردار شهید را مالک اشتری برای مقام معظم رهبری خواند.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام مصطفی مروی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان خواف به مناسبت شهادت سردار قاسم سلیمانی پیامی صادر کرد.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

"بسم الله الرحمن الرحیم ، وَلَمَّا رَأَى الْمُؤْمِنُونَ الْأَحْزَابَ، قَالُوا هَـذَا مَا وَعَدَنَا اللَّـهُ وَرَسُولُهُ وَصَدَقَ اللَّـهُ وَرَسُولُهُ؛ وَمَا زَادَهُمْ إِلَّا إِیمَانًا وَتَسْلِیمًا ﴿٢٢﴾ مِّنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّـهَ عَلَیْهِ؛ فَمِنْهُم مَّن قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا ﴿٢٣﴾ (سوره احزاب)

 شهید نظر میکند به وجه الله، در گیرودار فتنه های روزگار، آنگاه که بر رخسار حق غبار می نشیند و باطل خواب استقرار می بیند، دست باغبان هستی، از شجره طیبه ی ولایت، میوهای بی قرار میچیند؛ بی قرار شهادت، بی قرار نظر به وجه الله؛ سردار دلها، یار دلها، غمخوار دلها، سردار شهید قاسم سلیمانی، شهید شد و شاهد شد؛ شاهد وجه الله شد.

او شاهدی دیگر شد بر حقیقت اسلام، حقانیت مکتب اهل البیت، علیهم السلام، حقانیت ولایت و جبهه ی مقاومت. قاسم، سرباز ولایت بود و تابع امر ولی بود و مالک اشتر سید علی بود، چند قدم بیشتر تا خیمه معاویه نمانده بود و شمشیر نفاق استکبار، که این بار کوتاه تر از آن بود که بر گردن علی قرار گیرد، بر سر مالک اشترش فرود آمد تا بلکه نفس کشان امپریالیسم، صهیونیسم و وهابیسم، در خط مقدم جبهه ی کفر و نفاق، چند نفس دیگر بتوانند در هوای مسموم فتنه انگیزی دم برآورند، بار دیگر، دست زر و زور و تزویر تیری شد بر قلب ایران تا قلب ایران پیوند خورَد به آسمان. این پیوند قلب زمین بود و آسمان؛ پیوند قلوب آزادگان جهان بود با مُلک ولایت سلیمان.

تاریخ همچنان تکرار می شود و کربلای امروز، شاهد جانفشانی قاسم بن الحسن دیگری است؛ سردار قاسم سلیمانی، فرزند حسن! استخوان های قاسم دیگری زیر سم اسب های یزید زمان خرد شد تا حقانیت حسین زمان بار دیگر بر جهان آشکار گردد و چهره ی حقیقی شیطان بزرگ، پدیدار گردد.

یُرِیدُونَ أَن یُطْفِئُوا نُورَ اللَّـهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَیَأْبَى اللَّـهُ إِلَّا أَن یُتِمَّ نُورَهُ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ (٣٢ توبه)

می خواهند نور خدا را با فوت دهانشان خاموش کنند، اما خدا نمی گذارد نورش ناتمام ماند، هرچند کافران را خوش نیاید، امروز دیگر جبهه ی شیطانی آمریکا، اسرائیل، آل سعود نمیتواند از حقوق بشر و انسان دوستی دم زند و بیش از پیش معلوم گشت که ریشه ی تروریزم، همانا زیر شجره ی خبیثه ی امپریالیزم و صهیونیزم و تکفیریزم است، چرا که از این ریشه ی خبیثه، تیشه ی دسیسه برون آمد و این بار به فرق علی نرسید و بر فرق سردار علی فرود آمد.

امروز، در بین الطلوعین ظهور حق، هرچه جبهه ی نفاق بین المللی بیشتر دست و پا می زند، در باتلاقی که به دست خویش ساخته است بیشتر فرو میرود، آسمان بیش از پیش روشن می شود و جبهه ی مقاومت، همچنان حقانیتش آشکارتر میشود و دژ سربازان جبهه ی مقاومت، استوارتر میشود؛ حلقه ی رویارویی لشکریان خدا و لشکریان شیطان بر کره خاکی همچنان تنگتر شده است، امروز تا فتح المبین، فاصله یک یاعلی است و رمز پیروزی، پیروی از سید علی.

روح مطهر این شهید راه حق، میهمان آسمان شد و اینک ما زمینیان هستیم و جاده ای ناهمواری پیش روی ماست، در باغ شهادت همچنان گشوده است و فرصت رشادت رسیده است.

سلام خدا بر مجاهدان راه حق، سلام خدا بر سربازان راه حق، سلام خدا بر آنان که هرگز خسته نمی‌شوند از پیمودن راه حق..."

انقلاب جاده زمین مقام معظم رهبری خواف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر