کد خبر: 854825 A

فرمانده سپاه بردسکن در گفت وگو با ایلنا:

فرمانده سپاه بردسکن با تسلیت به مناسبت شهادت سردار اسلام حاج قاسم سلیمانی به امام زمان(عج) ، مقام معظم رهبری و ملت بزرگ ایران گفت: سردار سلیمانی نماد وحدت و اتحاد بین مسلمانان دنیا و مبارزه با جبهه استکبار بود.

سرهنگ علیرضا جنیدی در گفت وگو با خبرنگار ایلنا، در حاشیه راهپیمایی مردم بردسکن در پی ترور سردار شهید سلیمانی گفت: تواضع، فروتنی، ایمان و تقوا از  مهم ترین خصوصیات شهید سردار سلیمانی بود و یک فرمانده شجاع در همه میدان ها محسوب می شد.

فرمانده سپاه بردسکن عنوان کرد: با شهادت سردار سلیمانی رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی رو به اضمحلال خواهد بود و ملت ایران با تاسی از شعار و مشی سردار سلیمانی پشت سر مقام معظم رهبری تا نابودی استکبار جهانی با تمام قدرت درمیدان خواهند بود و انتقام خون سردار سلیمانی  و دیگر شهدا را خواهند گرفت. 

سرهنگ عباس نظافتی فرمانده انتظامی بردسکن نیز در گفتگو با خبرنگار ایلنا، ترور ناجوانمردانه سردار شهید سلیمانی را تسلیت گفت و بیان داشت: ملت ایران در همه صحنه ها نشان داده اند که از شهادت هراسی ندارند بلکه این گونه شهادت ها باعث تقویت وحدت و اتحاد ملی می شود و نیروهای امنیتی و اطلاعاتی کشور شهادت سردار سلیمانی را بی جواب نخواهند داد و دشمنان را برای همیشه سرجای خود خواهند نشاند.

وی افزود: همانطور که ملت ایران در تمامی حماسه‌ها با بصیرت خود نشان داده اند که در برابر دشمنان ایستادگی و مقاومت می کنند راه سردار سلیمانی را هم ادامه می دهند و انتقام این شهید و دیگر همراهان او را از جنایتکاران  خواهند گرفت.

استکبار مسلمانان مقام معظم رهبری ملت بزرگ ایران گفتگو با ایلنا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر