کد خبر: 838355 A

همزمان با فصل برداشت انار صورت گرفت؛

همزمان با فصل برداشت انار از باغات بجستان به همت معاونت پرورشی مدیریت آموزش و پرورش بجستان با همکاری مشاور امور بانوان و پرسنل هنرستان غفوززاده زنگ انار در این هنرستان نواخته شد.

به‌گزارش‌خبرنگار ایلنا از بجستان، حسن عزیزی مدیر آموزش و پرورش این شهرستان ضمن خیرمقدم به مهمانان و تقدیر از برگزارکنندگان این مراسم گفت: با توجه به اهمیت انار این میوه بهشتی برای اولیاء دانش آموزان به عنوان یک منبع درآمدی و شغلی بر آن شدیم تا با برگزای زنگ انار و جشنواره انار در سطح شهرستان دانش آموزان را به سمت و سوی استفاده بهینه از این نعمت الهی برده تا در آینده نه چندان دور با توان علمی و پشتکار این دانش آموزان شاهد شکوفایی و باروری محصولات علمی ازاین نعمت الهی باشیم .

در این جلسه ابراهیمی فرماندار شهرستان بجستان نیز گفت: بعد از چندین سال خشکسالی و سرمازدگی امسال شاهد باروری و برداشت انار باکیفیت از باغات شهرستان هستیم .

ابراهیمی افزود: امیدوارم با همت و یاری کشاورزان شاهد خام فروشی این محصول در شهرستان نبوده و در آینده با تلاش و بنیه علمی شما دانش آموزان شاهد فعالیت کارگاه های تولید محصولات انار در شهرستان باشیم .

آموزش و پرورش دانش آموزان فرماندار شهرستان کشاورزان انار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر