کد خبر: 834826 A

به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد؛

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان نیشابور گفت: هفتمین المپیاد علمی مهارتی فوریت های پزشکی به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران در تاریخ ٢٢ و ٢٣ آبان ماه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از نیشابور، قاسم مشارموحد در این خصوص گفت: در پایان دو روز رقابت فشرده علمی و عملی که با حضور ده تیم، ١۰ نفره از قطب های ١٠گانه کشور برگزار شد قطب شمال شرق کشور حائز مقام دوم شد.

وی اظهار کرد: این دوره از رقابت‌ها با تأکید بر کار گروهی برگزار شد و تکنسین‌های اورژانس در زمینه آزمون علمی، آزمون عملی تخصصی شغلی، رانندگی با آمبولانس، رانندگی با موتورلانس، قطعه شناسی آمبولانس، کار با تجهیزات آمبولانس، و آمادگی جسمانی مورد سنجش قرار گرفتند.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی نیشابور در پایان از جمال خیرآبادی و جابر پارسازاده دو نماینده اورژانس ۱۱۵ نیشابور در تیم اعزامی قطب شمال شرق کشور تقدیر و تشکر کرد و گفت: با برنامه ریزی و برگزاری کارگاه های علمی مهارتی مداوم سعی خواهد شد که ضمن افزایش توان علمی جهت ارائه هر چه بهتر خدمات درمانی برای مددجویان، در آینده شاهد نمایندگان بیشتری از نیشابور در تیم فوریت های پزشکی قطب شمال شرق باشیم.

دانشگاه تهران علوم پزشکی شهید بهشتی فوریت های پزشکی قطب شمال برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر