کد خبر: 833770 A

سرهنگ مختاری خبر داد:

فرمانده انتظامی شهرستان سبزوار از جمع آوری پنجاه معتاد متجاهر توسط پلیس این شهرستان در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از سبزوار، سرهنگ حسین بیات مختاری در تشریح این خبر گفت: مرحله دیگری از طرح ارتقای امنیت اجتماعی جمع آوری معتادان متجاهر و پرخطر که این افراد از عاملان سرقت ها و خدشه دار کردن چهره شهر سبزوار شده بودند در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: اجرای این طرح ضربتی در حالی با پشتیبانی مسئولان شهرستان و پشتیبانی مقام قضایی و همچنین همکاری شهروندان فهیم و قانونمدار انجام شد که شهرستان سبزوار فاقد مراکز و کمپ ترک اعتیاد ماده۱۶ و بازپروری افراد آلوده به موادمخدر است.

این مقام انتظامی گفت: خوشبختانه پس از هماهنگی های لازم و انجام مطالعات میدانی، طرح ضربتی اجرا و پنجاه معتاد متجاهر از مناطق مختلف شهر سبزوار جمع آوری شدند. 

سرهنگ بیات مختاری اظهار داشت: با هماهنگی‌های به عمل آمده این افراد به یکی از مراکز ترک اعتیاد اجباری ماده۱۶ مرکز استان تحویل داده شدند. 

وی در خاتمه ابراز امیدواری کرد: با حمایت‌های مسئولان استانی و همت دستگاه های دخیل در امر بازپروری معتادان متجاهر، اردوگاه ترک اعتیاد اجباری ماده ۱۶ در سبزوار راه اندازی شده تا پلیس بتواند ماموریت ها و تکالیف مهم خود در عرصه پیشگیری از وقوع آسیب ها را با جدیت دنبال و گامی برای درمان و بازپروری معتادان به موادمخدر برداشته شود.

درمان دستور کار پلیس معتاد نیروی انتظامی امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر