کد خبر: 832137 A

قاسم پور مطرح کرد؛

فرماندار خلیل آباد گفت: با توجه به اینکه معین های اقتصادی در سطح شهرستان فعال هستند و کمیته امداد امام خمینی(ره) هم به عنوان معین اقتصادی کشوری خلیل آباد معرفی شده اند ، تا کنون 12 تفاهم نامه سرمایه گذاری به ارزش 128 میلیارد تومان امضا شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خلیل آباد، ابراهیم قاسم پور در حاشیه بازدید از دو واحد دامداری و یک واحد بسته بندی خشکبار در روستای مزده از توابع شهرستان خلیل آباد اظهار کرد: تاکنون قریب به 15 میلیارد تومان تسهیلات از طریق سامانه کارا در جهت توسعه روستایی و عشایری به متقاضیان پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه بازدید میدانی از واحد های تولیدی به همراه مدیران نوعی حمایت عملیاتی از سرمایه گذاران است، افزود: هدف از بازدیدهای میدانی از واحدهای تولیدی و خدماتی که در موارد کاری خود دچار مشکل هستند با تعدادی از مدیران،   جلسه ای در محل خود واحد تولیدی برگزار می کنیم و به صورت میدانی مدیران دستگاههای مربوطه در آنجا پاسخگو هستند و در جهت رفع مشکلات این واحد ها برنامه ریزی و تسریع می شود.

فرماندار خلیل آباد بیان کرد: تلاش داریم با حمایت عملیاتی و رفتاری از  بخش خصوصی در جهت رشد و توسعه اقتصادی و اشتغال شهرستان گام موثری نیز بردایم.

قاسم پور با بیان اینکه پایش اطلس اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی روستا در حال آماده سازی است، گفت: به عنوان پایلوت شناسنامه فرهنگی اقتصادی برای روستای جابوز در حال تهیه است تا بتوانیم با استفاده از ظرفیت های محلی ، گره های اقتصادی این روستا را با انتخاب معین اقتصادی از داخل خود روستا باز کنیم.

بخش خصوصی سرمایه گذاری فرماندار کمیته امداد امام خمینی مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر