کد خبر: 828017 A

شهردار منطقه یک مشهد خبر داد:

شهردار منطقه یک مشهد گفت: به منظور هویت‌بخشی به سیمای بصری شهر سطح منطقه با برافراشته شدن بیش از سه هزار پرده مشکی، بیرق و... در معابر، میادین و بوستان‌های سطح منطقه سیاه‌پوش شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، جواد اصغری در این خصوص اظهار کرد: شور، اشتیاق و عشق به خاندان عصمت و طهارت (ع) در دل و جان تک تک مردم و خصوصا زائرین و مجاورین حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) ریشه دوانده است و بر همین اساس نیز هر یک از شهروندان مایلند تا به هر نحوی ارادت خالصانه خود را به ساحت این خاندان ابراز کنند.

وی با اشاره به اقدامات این منطقه همزمان با دهه پایانی صفر، افزود: ثبت نام و اعزام خیرین به منظور خدمت رسانی به زائرین امام مهربانی‌ها، جمع آوری اقلام مختلف در مسجد صاحب الزمان(عج)، مشارکت با تشکل ها و سمن های فعال به منظور پاکسازی معابر، پشتیبانی از دیگر مناطق در زمینه های تامین اقلام دارویی، اعزام پزشک، تخت های بیمارستانی و... بخشی  اقدامات این منطقه همزمان با روزهای پایانی ماه صفر است.

شهردار منطقه یک با اشاره به برپایی ایستگاه‌های صلواتی همزمان با این ایام در سطح منطقه، تصریح کرد: همچنین به منظور هویت‌بخشی به سیمای بصری شهر سطح منطقه با برافراشته شدن بیش از سه هزار پرده مشکی، بیرق و... در معابر، میادین و بوستان‌های سطح منطقه سیاه‌پوش شد.

اصغری تصریح کرد: پاکسازی جاده قدیم نیشابور تا 5کیلومتری ورودی مشهد مقدس، خدمت رسانی به مدارس زائرپذیر و ایستگاه های صلواتی سطح منطقه در موضوعات خدمات شهری و افزایش ساعت کار سرویس های بهداشتی از دیگر اقدماتی است که در این ایام به منظور خدمت رسانی به زائرین ومجاورین امام رضا(ع) صورت پذیرفته است.

امام رضا دارو ساعت کار مسجد مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر