کد خبر: 825431 A

مهدی زاده مقدم خبر داد:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از انعقاد 102 قرارداد در بخش تولید، در شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان در 6 ماه اول امسال خبر داد.

به‌گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، مسعود مهدی زاده مقدم در بازدید از واحدهای صنعتی شهرک صنعتی بینالود، اظهار کرد: با حمایت‌ها و مشوق های ابلاغی که از سوی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران ابلاغ شد تا پایان شهریورماه تعداد 102 قرارداد با سرمایه‌گذاران در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان، امضا و زمین به آنها واگذار شد.

وی افزود: از تمام ظرفیت‌ها در روند تسهیل واگذاری زمین برای سرمایه‌گذاران استفاده می‌کنیم تا متقاضیان بدون دغدغه به خانواده بزرگ صنعت استان ملحق شوند.

مهدی زاده مقدم عنوان کرد: با توجه به انعقاد این قراردادها 41 هکتار زمین به سرمایه‌گذاران در شهرک‌ها و نواحی صنعتی واگذارشد. 

وی اضافه کرد: بیشترین تعداد واگذاری مربوط به صنایع غذایی و شیمیایی در شهرک‌های صنعتی مشهدکلات، تربت حیدریه 2 و چناران است.

وی گفت: شرایط مناسبی برای واگذاری زمین در شهرک‌ها و نواحی صنعتی است که در مناطق کمتر توسعه یافته به صورت 15 درصد نقد با اقساط 36 ماهه و در مناطق برخوردار با 30 درصد نقد و اقساط 30 ماهه انجام می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، خاطرنشان کرد: تمام تلاش خود را در جهت کمک به واحدهای صنعتی و تولیدی انجام می دهیم تا واحدها بدون دغدغه ای به تولید و فعالیت مشغول باشند.

استان خراسان رضوی خانواده خراسان رضوی سرمایه سرمایه گذاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر