کد خبر: 824219 A

ابراهیم زاده خبر داد:

معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار منطقه 8 مشهد از برپایی ایستگاه استقبال از زائر در میدان شهدا با 50 غرفه و یک سوله درمانگاه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، مسلم ابراهیم‌زاده در تشریح این خبر اظهار کرد: ایستگاه استقبال از زائر در میدان شهدا در حال نصب است و از 2 تا 8 آبان ماه مشغول ارائه خدمت خواهد بود. 

وی با اشاره به همکاری معاونت زیارت و گردشگری  سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد ادامه داد: ایستگاه عرصه میدان شهدا 50 غرفه و یک  سوله بزرگ برای درمانگاه دارد. خدمات مختلف شامل پذیرایی، واکس و... نیز در این ایستگاه داریم. 500 نفر در این ایستگاه به ارائه خدمت خواهند پرداخت.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار منطقه 8 مشهد بیان کرد: همچنین ایستگاه پایانه مسافربری ما که در حال حاضر نصب شده، از 2 تا 8 آبان ماه فعالیت  خود را آغاز می‌کند. این ایستگاه 350 متر مساحت دارد و 45 نفر در این ایستگاه به ارائه خدمت می‌پردازند. 

وی افزود: ایستگاه صلواتی نیز داریم که خدمات متنوعی مانند راهنمایی زائر را انجام خواهیم داد. با بیمارستان‌های امام رضا(ع) و قائم نیز نیز در حال رایزنی هستیم تا در مباحث پزشکی به ما کمک کنند.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار منطقه 8 مشهد بیان کرد: همچنین سالن ورزشی ما با ظرفیت 450 نفر در 4 روز آخر صفر برای اسکان زائران در اختیار آن‌ها قرار خواهد گرفت.

وی بیان کرد: نسبت به سال گذشته خدمات و فضاسازی ما بیشتر شده و تعداد غرفه‌ها و افراد افزایش یافته است.

ایستگاه صلواتی خدمت رسانی فرهنگی و اجتماعی گردشگری مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر