کد خبر: 824159 A

مطابق با استاندارد ISO 50001 ؛

اعتبار گواهی نامه بین المللی«نظام مدیریت انرژی» فولاد خراسان مطابق با ویرایش سال 2018 استاندارد Iso 50001 برای یک دوره سه ساله تمدید شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، معاون برنامه ریزی و فناوری فولاد خراسان با بیان این مطلب گفت: این ممیزی، پنجمین ممیزی مراقبتی از دوره  سه  ساله گواهینامه مذکور در فولاد خراسان بود که بر اساس بررسی فرایندهای مرتبط شرکت، توسط دو نفر از ممیزان شرکت SGS در 20 و 21 مهر ماه سال جاری انجام گرفت و باتوجه به مشاهده نشدن هیچگونه عدم انطباق عمده در این زمینه، گواهی «نامه نظام مدیریت انرژی» مطابق با استاندارد  Iso 50001  ویراش سال 2018 در فولاد خراسان تمدید اعتبار شد.

 مدیر عامل شرکت نیز، در جلسه اختتامیه این ممیزی بر اهمیت مصرف بهینه انرژی و بالا بردن بهره وری در این حوزه  تاکید کرد و افزود: حوزه بهره برداری  مباحث مرتبط با انرژی را باید به صورت جدی پیگیری کند، چرا که کاهش مصارف انرژی و حفظ محیط زیست، علاوه بر کاهش قیمت تمام شده، یکی از رسالت‌های اجتماعی شرکت نیز قلمداد می شود.

کسری غفوری، ضمن تشکر از گروه ممیزان موسسه SGS و معاونت های بهره برداری و برنامه ریزی و فناوری،از اضافه شدن واحد فولادسازی شماره 2 به دامنه مورد ممیزی استاندارد از سال آینده خبرداد.

استاندارد انرژی بهره وری فولاد معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر