کد خبر: 824157 A

کریم‌زاده خبر داد:

شهردار مشهدریزه گفت: از ابتدای مهرماه تاکنون 34 هزار مترمربع از سطح معابر این شهر در بخش میان ولایت شهرستان تایباد آسفالت شده است.

مهرداد کریم‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در تایباد، اظهار کرد: آسفالت انجام شده از محل درآمدهای شهرداری با اعتبار 17 میلیارد و 605 میلیون ریال توسط این شهرداری انجام شده است. 

وی با اشاره به مهمترین پروژه‌های آسفالت شده در مشهدریزه، افزود: تکمیل آسفالت ابتدای بلوار وحدت به مساحت 14 هزار مترمربع با اعتبار هفت میلیارد و 980 میلیون ریال شامل اجرای جوی آب در حاشیه بلوار و آسفالت مسیر بوده است.

کریم‌زاده مطرح کرد: پروژه آسفالت بلوار مقابل حوزه علمیه ریزه، به مساحت 7650 مترمربع در دولاین رفت و برگشت شامل جدول گذاری، زیرسازی و آسفالت در مهرماه امسال با اعتبار سه میلیارد و 660 میلیون ریال انجام شده است.

وی همچنین اتمام آسفالت انتهای بلوار مولانا علیبائی (جاده کمربندی قدیم) را یکی دیگر از پروژه‌های مهم اجرا شده در همین مدت دانست و مطرح کرد: اتمام این طرح به مساحت 5850 مترمربع  در دو لاین رفت و برگشت با اعتبار سه میلیارد و 170 میلیون ریال از ابتدای سال جاری آغاز شده است نقش موثری در بهبود وضعیت ترافیک شهر و نیز سهولت در تردد وسایل نقلیه روستاهای همجوار از داخل شهر و حفظ جان رانندگان و شهروندان خواهد داشت.

شهردار مشهدریزه تصریح کرد: از ابتدای مهرماه سال جال جاری تاکنون پنج هزار و 100 متر مربع آسفالت با اعتبار 2 میلیارد و 795 میلیون ریال جهت جدول گذاری و زیرسازی خیابان‌های وحدت، اقاقیا، امام علی(ع)، گلستان شرقی و غربی انجام شده است.

امام علی ترافیک جدول رفت و برگشت وسایل نقلیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر