کد خبر: 817511 A

مدیر آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه از رشد سه درصدی پذیرش دانشجو در این واحد دانشگاهی خبرداد و گفت: هم اکنون ۹۶۰ دانشجو در این مرکز مشغول تحصیل هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تربت حیدریه، حسین نجفی صالح در گفت و گو با خبرنگاران گفت: برابر آمار سازمان سنجش کشور در سال تحصیلی ۹۹-۹۸، تعداد ۳۳۷ دانشجو در ۱۰ رشته تحصیلی در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه پذیرفته شدند که این تعداد پذیرفته شدگان در مقایسه با سال تحصیلی گذشته از رشدی حدود ۳ برابر برخوردار بوده است.

وی گفت: از نظر تنوع جغرافیایی نیز امسال از نواحی مختلف کشور در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه پذیرفته شده‌اند که این امر بیانگر استقبال دانشجویان از این واحد دانشگاهی است.

مدیر آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه ادامه داد: ثبت نام غیر حضوری پذیرفته شدگان در روزهای ۲۷ تا ۳۱ شهریور ماه و ثبت نام حضوری آنها به مدت سه روز از یکم تا سوم مهر ماه در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه انجام شد.

نجفی صالح همچنین از جذب دانشجو در رشته کارشناسی پیوسته مهندسی بهداشت محیط در دانشگاه علوم‌پزشکی تربت حیدریه برای نخستین بار خبر داد.

دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه دارای ۵۹ عضو هیات علمی با ۹۶۰ دانشجوست و دانشجویان این دانشگاه در ۱۰ رشته مامایی، اتاق عمل، هوشبری، پرستاری، فناوری اطلاعات سلامت، علوم آزمایشگاهی ، بهداشت محیط، بهداشت عمومی، فوریت پزشکی، تکنسین سلامت دهان و دندان و در سه مقطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ناپیوسته تحصیل می کنند.

تحصیلات تکمیلی دانشجو دانشگاه علوم پزشکی رشد سازمان سنجش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر