کد خبر: 817294 A

به مناسبت روز جهانی سالمند؛

با همکاری اداره بهزیستی به مناسبت 9 مهرماه روز جهانی سالمندان ، نمایشگاه آثار هنری و صنایع دستی مرکز روزانه توانبخشی آموزشی سالمندان نیلوفر در کاشمر افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کاشمر، مسلم ساقی فرماندار شهرستان در آیین افتتاح این مرکز گفت:یکی از موضوعاتی که به عنوان یک آسیب فرهنگ غنی جامعه مارا تضعیف کرده، تکریم و تجلیل از مقام سالمندان است.

وی خاطرنشان کرد: زندگی ما بستگی به نگاه فکر و اندیشه ما دارد و قطعا در دوران سالمندی نگاه به زندگی می تواند رویارویی با مشکلات این دوران را کاهش دهد.

ساقی گفت: در این هفته و ایام باید برای مقام سالمندان نکوداشت گرفته شود و از زحمات و تجربیات این عزیزان و بزرگان تجلیل کنیم.

فرماندار کاشمر با بیان اینکه باید قدر نعمت پدر و مادررا بدانیم و مقامشان با هیچ قیمتی قابل مقایسه نیست افزود: هر کسی در هر درجه و رتبه ای به لحاظ مدیریتی- علمی به جایگاهی رسیده قطعا از دعای خیر پدر و مادر بوده است.

گفتنی است در این نمایشگاه آثار هنری و دست سازه های اعضای مرکز روزانه توانبخشی آموزشی سالمندان نیلوفر در محل نگارخانه ارشاد برای بازدید عموم به نمایش گذاشته شده است.

بهزیستی پدر سالمندان صنایع دستی مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر